Яке воно щастя Чорні черешні

Tekst piosenki

  • [1] Tekst piosenki
    1 ocena
Яке воно щастя? Якої подоби?
Ще не на часі, а б'ється в утробі
Вже рветься на волю і ніжками б'ється
Яка його доля? - питається серце

І тішиться серце, серце гаряче
Це тільки щасливі такі нетерплячі
А доля щасливого завжди крилата
І з ніжності мами і з мужності тата

Яке воно щастя, тепер точно знаю
Коли дві любові в одну доливають
Приходить до тями в небеснім горнятку
Частинка від мами, частинка від татка

І тішиться серце, серце гаряче
Це тільки щасливі такі нетерплячі
А доля щасливого завжди крилата
І з ніжності мами і з мужності тата

Яке воно щастя? Якої подоби?
Ще не на часі, а б'ється в утробі
Приходить до тями в небеснім горнятку
Частинка від мами, частинка від татка

І тішиться серце, серце гаряче
Це тільки щасливі такі нетерплячі
А доля щасливого завжди крилата
І з ніжності мами і з мужності тата

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Doskonały 1 głos
anonim