Гімн ДНЗ №31 "Котигорошко" Дитячі пісні

Tekst piosenki

  • [1] Tekst piosenki
Я малят люблю усіх
І давно вже звик до них.
Маю я тепер нову
Срібну шаблю й булаву.

Приспів:
Я - Котигорошко,
Ми - котигорошки,
Любим свій садочок,
Рідний наш куточок.

Вірних друзів я зберу
І підніму булаву:
- Хлопці, гей! Йдемо в похід,
Змія провчимо як слід.

Приспів.

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim