Зимова квітка InСайд

Tekst piosenki

  • [1] Tekst piosenki
Тут занадто багато кохання,
Значно більше, ніж моє серце.
Перша мить і вона ж остання...
Говори зі мною!..
Тільки дощ цілує вікна,
Тільки тиша стискає груди,
Ти до цього ніяк не звикнеш,
Постривай, помовч...

Приспів:
Іди, йди до мене,
Як багато любві,
І як мало повітря...
Ти - зимова квітка,
Ти - зимова квітка
У моїх долонях!

Електричне повітря міста
Не сховає від нудних тижнів,
Твої очі так сумно сміються...
Говори зі мною!..
Тільки дощ - наш звичайний свідок,
Тільки тиша в очах і грудях,
Тільки завтра ніколи не буде,
Постривай, помовч...

Приспів. (2)

Доторкнись до мого обличчя,
Доторкнись до нього востаннє,
Ти вважаєш, що це кохання,
Говори зі мною!

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim