Horehronie Kristína

[Zwrotka]
aKeď sa slnko skloní naG Horehroní,C
dchce sa mi spievať,E7 zomrieť aja žiť.
aKeď sa slnko skloní naG Horehroní,C
dtúžim sa k nebuE7 priblížiť.a
[Refren]
dNa tráve ležím aa snívam,G o čom samaC neviem.
dV tom vánku, čo maa kolíše,G keď je slnko
a najGniFžšiE7e.
[Zwrotka]
aNajkrajšie stromy sú naG Horehroní,C
dto tiché bratstvo,E7 vraví mia poď.
aSem sa vždy vrátim, keď maG niečoC zroní.
dVravia to stromy, zE7 pliec toa zhoď.
[Refren]
dNa tráve ležím aa snívam,G o čom samaC neviem.
dV tom vánku, čo maa kolíše,G keď je slnko
a najGniFžšiE7e.
[Zwrotka]
Aaaaaaa
[Zwrotka]
aKeď sa slnko skloní naG Horehroní,C
dtam niekde v diaľkeE7 náš zvona zvoní.
aKeď má ma to bolieť, takG nech maC bolí.
dRaz sa to stratí doE7 čierneja hory.
[Refren]
dNa tráve ležím aa snívam,G oči tíškoC plačú.
V tom vánku, čo ma kolíše, keď je slnko najnižšie.
[Refren]
dNa tráve ležím aa snívam,G oči tíškoC plačú.
dV tom vánku, čo maa kolíše,G keď je slnko
anajGniFžšiE7e.
[Zwrotka]
Aaaaaaaa


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim