Люди MamaRika

Приспів:
    Ти пиaтав мене чи Fбуду,
    bВірити в люE7дей?
    Я aбуду бо є Fлюди,
    Що жиbвуть за для люE7дей.

    Ти пиaтав мене чи Fбуду,
    bВірити в люE7дей?
    Я aбуду бо є Fлюди,
    Що жиbвуть за для люE7дей.

aЛюди тополі, в Fполі хитаються
bЛюди без волі, в E7нори ховаються
aЛюди каштани, впаFдуть, розсипаються.
bЛюди титани в серE7цях залишаються.

aЛюди тополі, в Fполі хитаються
bЛюди без волі, в E7нори ховаються
aЛюди каштани, впаFдуть, розсипаються.
bЛюди титани в серE7цях залишаються.

Приспів:
    Ти пиaтав мене чи Fбуду,
    bВірити в люE7дей?
    Я aбуду бо є Fлюди,
    Що жиbвуть за для люE7дей.

    Ти пиaтав мене чи Fбуду,
    bВірити в люE7дей?
    Я aбуду бо є Fлюди,
    Що жиbвуть за для люE7дей.

aЛюди мов зорі, сFвітять і падають
bЛюди мозолі, про E7себе нагадують
aЛюди без долі, блуFкають і маяться
bЛюди-герої в серE7цях залишаються

aЛюди мов зорі, сFвітять і падають
bЛюди мозолі, про E7себе нагадують
aЛюди без долі, блуFкають і маяться
bЛюди-герої в серE7цях залишаються

Фінал:
    Матінка зеaмля тримається на Fтих,
    Хто віддає серbця за рідних і близьE7ких
    Матінка зеaмля тримається на Fтих,
    Хто віддає серbця свої для всіхE7

    Матінка зеaмля тримається на Fтих,
    Хто віддає серbця за рідних і близьE7ких
    Матінка зеaмля тримається на Fтих,
    Хто віддає серbця свої для всіхE7



Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim