Як служив я у пана Народні пісні
Tekst piosenki i chwyty na gitarę
-
[1] Chwyty na gitarę5 ulubionych
dЯк служив я у панgа та й dна перше літо, A7 dЗаслужив я у панgа курочdку за літо. A7 dА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.dЯк служив я у панgа та й dна друге літо, A7 dЗаслужив я у панgа качечdку за літо. A7 dА те кача дрібно скачеdА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.dЯк служив я у панgа та й dна третє літо, A7 dЗаслужив я у панgа гусочdку за літо. A7 dА те гуся, суся-сюсяdА те кача дрібно скачеdА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.dЯк служив я у панgа на чеdтверте літо, A7 dЗаслужив я у панgа індикdа за літо. A7 dА той індик, піндик, шпіндик.dА те гуся, суся-сюсяdА те кача дрібно скачеdА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.dЯк служив я у панgа та й dна п'яте літо, A7 dЗаслужив я у панgа баранdа за літо. A7 dА той баран круторогий,dЗаліз бабі межи ногиdА той індик, піндик, шпіндик.dА те гуся, суся-сюсяdА те кача дрібно скачеdА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.dЯк служив я у панgа та й dна шесте літо, A7 dЗаслужив я у панgа телятdко за літо. A7 dА то теля хвостом веляdА той баран круторогий,dЗаліз бабі межи ногиdА той індик, піндик, шпіндик.dА те гуся, суся-сюсяdА те кача дрібно скачеdА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.dЯк служив я у панgа та й dна сьоме літо, A7 dЗаслужив я у панgа дівчиdну за літо. A7 dА то дівча напилося,dВпало з печі, забилосяdА то теля хвостом веляdА той баран круторогий,dЗаліз бабі межи ногиdА той індик, піндик, шпіндик.dА те гуся, суся-сюсяdА те кача дрібно скачеdА та кура-чубатура,dНема пір'я – одна шкура,По садочку х
gодить та й ходdить,Курчаточок во
A7дить та й водdить.

