Ой в ліску, в ліску [1] Русальні

Tekst piosenki

  • [1] Tekst piosenki
Ой в ліску, в ліску на дубку
Висіла колисойка на шнурку.
В тій колисоньці Петруньо,
А коло його батенько його.

"Шибай мене, таточку, високо,
Нехай я зобачу далеко.
Там десь моя дівонька гуляє,
Шитим рукавцем махає."

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim