Силуети (feat. Структура Щастя) SadSvit

Бажано : каподастр на 3 лад

Бій: шистірка або як вам зручно


|Куплет 1|
gЛюди йдуть, йдутcь в пітьму
GНема слідів, алGе чому?
gВітер стих - Божcі вісники
GТа без сенсу крGичать всі провісники
gЦе твій шлях і вcін брехня
GЦе не ти, лиGш зупинись
gПоклонись святcим вогням
GЗорі там, лиGш посміхнись

|Приспів|
gЯ поглянув тобіc в очі
GСилуети кажуть Gщо там спокій
gТа згадав всі нашcі ночі
GСилуети кажуть, щоG там спокій
gВсе ж надіюсь,c що там добре
GСилуети кажуть, Gщо там спокій
gЩе всі бачуть нcебо й море
GСилуети кажуть, щоG там спокій

*Gm c G g* ×1

|Куплет 2|
gДофамінова гра
cДофамінова яма
G«Амінь» тебе відправить в рай
GМіна під ногами - мана
gЕмоційне вигорання
cЕмоції - плями
GНа шляху емотивіст
GЗадарма зірве їх зубами

gНевербальна участь сирот
cПеретворить світ в порок
GБільшість з нас рослGи без тата
gЗамість диму кcурим смок
GМинулий рік був Gдійсно краще
Мgинула ніч нас cзґвалтувала
GСьогодні день роззGявив пащу
Щgоб завтра тcочно не настGало    G 

|Приспів|
gЯ поглянув тобіc в очі
GСилуети кажуть щоG там спокій
gТа згадав всі наcші ночі
GСилуети кажуть, щоG там спокій
gВсе ж надіюсь,c що там добре
GСилуети кажуть, Gщо там спокій
gЩе всі бачуть нcебо й море
СGилуети кажуть, щоG там спокій

*Gm c G G* ×1


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim