Мам Скрябін
-
[1] Chwyty na gitarę74 ulubione
-
[2] Chwyty na gitarę1 ulubiony
-
[3] Chwyty na gitarę
-
[4] Chwyty na gitarę
-
[5] Chwyty na gitarę
Програш(можливий варіант):Am, G, F, C, E,
Як
Соб
Як
Соб
Як
Соб
[Zwrotka]
CЯ завжди мріяв написати пісню про маму, d GАле різні поети всі слова вже скаCзали.aІ я не хотів повторити кdогось із них. G CЯ біля своєї мами буду завжди маленьким d GІ, як тільки покличе, прибіжу скореньCко,aТому я їй і написав ці dслова як міг. G [Refren]
aМам,dТи мене вибач шо я став дорослий G CІ вже минула двадцять третя осінь, F Як
dя побачив перший раз свій дім. G aМам,dА можна я до тебе завтра приїду G CІ ми на кухні не одну годину F Соб
dі на різні теми "посидим"? G [Zwrotka]
CЯ може трохи пізно став її розуміти d GІ не часто дарував на день народжCення квіти.aІ були часи, коли я тижнdями їй не дзвониGв.CІ кожен раз, коли вона мене обіймає d GІ разом із татком все про внучку питаCє -aЯ з радості плачу, що мdаю живих батьків.G [Refren]
aМам,dТи мене вибач шо я став дорослий G CІ вже минула двадцять третя осінь, F Як
dя побачив перший раз свій дім. G aМам,dА можна я до тебе завтра приїду G CІ ми на кухні не одну годину F Соб
dі на різні теми "посидим"? G [Zwrotka]
CЯ дуже дякую тобі за то, шо я вмію d GІ дякую тобі за то, шо я розумів C aТі речі, яких не пояснююdть навіть в книжGках.CХай буде біля тебе завжди ангел-хранителdь GІ я десь тут поряд буду також бродитиC,aШоб не міряти наше життdя в телефонних дзGвінках.[Refren]
aМам,dТи мене вибач шо я став дорослий G CІ вже минула двадцять третя осінь, F Як
dя побачив перший раз свій дім. G aМам,dА можна я до тебе завтра приїду G CІ ми на кухні не одну годину F Соб
dі на різні теми "посидим"? G Najpopularniejsze piosenki Скрябін
- 1 Спи собі сама
- 2 Нас кинули
- 3 Говорили і курили
- 4 Маршрутка
- 5 100 годин
- 6 Мам
- 7 Кольорова
- 8 Вибач
- 9 Кинули
- 10 Старі фотографії
- 11 А пам'ятаєш?
- 12 Випускний
- 13 Мовчати
- 14 Падай
- 15 Люди, як кораблі
- 16 Люби до смерті
- 17 Сонце замість шапки
- 18 Без вазеліну
- 19 На даху добре
- 20 Місто (Люби не люби)






