Маршрутка Скрябін

fКоли зранку встCisаю - каву наливаю,
Бо без нGisеї трохи туго соображаю,
Штани fнатягую, "I'm Cisglad to see you"
І у тапGisочках на босу ногу вибігаю.
Потім fрозумію, шо я зCisамерзаю
І до дGisому за туфлями повертаю.
На зупfинку свою знову пCisрибігаю
І нервGisово із народом на автобус я чекаю.

Приспів:
Їfде маршCisрутка, як велика сGisобача будка,
На дорозі вfсіх підрізCisає,
Бо шансон в салGisоні рубає:
Владімірський ценfтрал!  Cis  
Владімірський ценGisтрал!
Владімірський ценfтрал!  Cis  
Владімірський ценGisтра-тра-тра-тра-
Тра-тра-тра-тра-трал!

Руку піднімаю, тіпа зупиняю,
І в салон, як Джекі Чан, через вікно залізаю,
На когось падаю, на когось кашляю,
І дві гривні для воділи із кишені дістаю.
Трохи матюкаю, трохи підскакую,
І сусіди всі мене із різних боків "I love you",
На коліна стаю - трохи подихаю,
І до виходу пролізти між ногами пробую.

Приспів. (2)

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 6 głosów
anonim