Starszy Wymiatacz
  • Karma: 1919
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Przesłanie dla Świata: To nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że Trójcę Świętą. Boga Ojca, który mnie stworzył z miłości, Ducha Świętego, którego posyła... i, co ciekawe, to właśnie Jezus Chrystus obecny w Eucharystii wpływa na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie niepopularne, bywa, że odnajduje się prawdziwe szczęście, by tak rzec, które płynie od Boga. Ja doświadczam łaski, by tak rzec, ponieważ je odnajduję, i uwielbiam Boga, uwielbiam Eucharystię! Eucharystia to źródło, Eucharystia to szczyt, Eucharystia to miłość... Wielu ludzi pyta mnie o to samo: "Ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość?", a ja odpowiadam, że to proste. To Eucharystia. To właśnie ona sprawia, że dzisiaj na przykład jestem lektorem, a jutro kto wie, dlaczego by nie, oddam się oprawie muzycznej i będę ot, choćby śpiewać..wć..w chórze...
  • Kilka słów o sobie: Jest to moje jedyne konto (piszę to na wypadek podejrzeń o nieuczciwą konkurencję). Są jeszcze 2 konta używające tego IP, ale są to moi bracia, co jest chyba legalne, przynajmniej dopóki wszyscy publikują opracowania i wnoszą duży, perfekcjonistyczny wkład w ten śpiewnik. Także będę wdzięczny za nie usuwanie któregoś z nas z konkursu ze względu na podejrzenia, jesteśmy 3 różnymi osobami. W razie wątpliwości jestem otwarty na weryfikację w zaproponowany przez admina sposób :) Jestem fanem Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego i Zbigniewa Łapińskiego. Lubię też dobre piosenki religijne. Z polskiej muzyki słucham jeszcze Skaldów i Budki Suflera. A z zagranicy - muzyka filmowa Zimmera, Morriconego i Vangelisa oraz różnego rodzaju rock lat 80 (głównie Dire Straits, Deep Purple, Pink Floyd) oraz ABBA - najlepszy pop, jaki kiedykolwiek robiono.
  • Zainteresowania: Bóg na pierwszym, wszystko na właściwym. Więc np. muzyka, sporty (szczególnie tenis stołowy, siatkówka i badminton), fotografia, dobre samochody.
Tytuł Utworu Wykonawca Data
Jesteś głodny Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Szedłem kiedyś ścieżyną Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Ty Panie Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Pan jest Pasterzem moim (wolniejsza) Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Wykrzykujcie Bogu Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
O Panie Tyś moim pasterzem Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Lud Twój Panie Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Pan naprzeciw wyszedł mnie Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Ty jesteś skałą zbawienia mego Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Matka która pod krzyżem stała Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Pan jest mocą swojego ludu Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Zbliżam się w pokorze Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
O Panie Ty nam dajesz Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Szukajcie wpierw Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Jezus królem naszym jest Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Pan blisko jest Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Witaj Panie Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Baruch haszszem (fonet.) Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Misericordias Piosenki Religijne 3 tygodnie temu
Panu naszemu pieśni grajcie Piosenki Religijne 3 tygodnie temu