Read my profile note


Wymiatacz Nadzwyczajny
  • Karma: 2666
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Przesłanie dla Świata: Do tych, którzy od połowy lipca spędzają tu dzień za dniem na przeklejaniu 50-100 opracowań dziennie z innych serwisów: Zastanówcie się ile czasu z życia tracicie na to. To się po prostu nie opłaca. Siedzisz 3 miesiące (bo zakładam, że się nie poddacie aż do końca września, mimo tego, co zaraz napiszę) i spędzasz całe dnie na przeklejaniu tu 50-100 opracowań dziennie. Żmudna robota, szkodliwa dla oczu na dodatek. Wszystko to robisz w złudzeniu, że coś wygrywasz, że dostajesz kasę za free. Tak naprawdę na to wszystko pracujesz, ale jeszcze jak: po prostu dajesz się wyzyskiwać na własne życzenie, na koszmarnych warunkach - to tak jakby firma zatrudniła pracowników, z których za swoją ciężką pracę tylko jeden dostanie w przeliczeniu na miesiąc średnio 666 zł miesięcznie, kolejnych 3 po 333 zł, kolejnych 10 151 zł, a reszta jedną trzecią kuponu na kawę. Cóż, to byłoby nielegalne. Ale admini tutaj bardzo sprytnie zyskali sobie taką właśnie półdarmową siłę roboczą w pełni legalnie. Wyjedź na kolonie jako wychowawca - w dwa tygodnie zarobisz tę pierwszą nagrodę robiąc ciekawsze rzeczy na świeżym powietrzu niż 3 miesiące kopiując ultimate-guitar na wywrotę. Twoje oczy na pewno będą wdzięczne. Jak wielkim przegrywem okaże się ktoś, kto spędził 3 miesiące wklejając tu po 80 opracowań dziennie, a i tak dostanie drugą nagrodę zamiast pierwszej. Harować całe →wakacje← (!) dzień po dniu od rana do wieczora za 333 zł miesięcznie. Powiedz to sobie na głos, niech to wybrzmi. To będzie dopiero powód do żalu i wstydu. Pierwsze miejsce właściwie bez różnicy - przeharować wakacje za 666 zł miesięcznie - taka stawka nie ratuje zmarnowanego czasu. Chyba niektórzy nie zadali sobie pytania "do którego momentu to się zwyczajnie opłaca?" Ale walczcie dalej, nic mi do tego xD Adminom gratuluję sprytu - to w sumie nawet nie było niegodziwe - chyba nie było pomyślane jako pułapka, po prostu niektórzy użytkownicy sami sobie z tego zrobili pułapkę, w którą wpadli, niektórzy tak głęboko, że nie zrezygnują, nawet mimo że rzucić to jeszcze w tym momencie i zarobić tę kasę w łatwiejszy sposób w 2 tygodnie to wciąż najlepsze, co mogą zrobić. Ale z drugiej strony, drodzy admini, to wciąż na szkodę polskiego śpiewnika, nikomu się nie będzie chciało wstawiać polskich opracowań. Nawet z tymi nieokreślonymi bonusami, wiszącymi w powietrzu. Ja rezygnuję, bo wrzucając polskie opracowania mam małe pole do popisu, bo prawie wszystko już tu jest, a nie mam ochoty wybierać sobie innego serwisu internetowego, który bym tu przeklejał bez zastanowienia, jednocześnie dając się złapać w pułapkę fikcyjnych wygranych, nie chcę być częścią czegoś takiego.
  • Kilka słów o sobie: Jestem fanem Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego i Zbigniewa Łapińskiego. Lubię też dobre piosenki religijne. Z polskiej muzyki słucham jeszcze Skaldów i Budki Suflera. A z zagranicy - muzyka filmowa Zimmera, Morriconego i Vangelisa oraz różnego rodzaju rock lat 80 (głównie Dire Straits, Deep Purple, Pink Floyd) oraz ABBA - najlepszy pop, jaki kiedykolwiek robiono.
  • Zainteresowania: Bóg na pierwszym, wszystko na właściwym. Więc np. muzyka, sporty (szczególnie tenis stołowy, siatkówka i badminton), fotografia, dobre samochody.
Tytuł Utworu Wykonawca Data
I Won't Let You Down Alex Clare 1 miesiąc temu
Relax My Beloved Alex Clare 1 miesiąc temu
Not In Vain Alex Clare 1 miesiąc temu
Damn Your Eyes Alex Clare 1 miesiąc temu
Too Close Alex Clare 1 miesiąc temu
Jesteś głodny Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Szedłem kiedyś ścieżyną Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Ty Panie Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Pan jest Pasterzem moim (wolniejsza) Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Wykrzykujcie Bogu Piosenki Religijne 2 miesiące temu
O Panie Tyś moim pasterzem Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Lud Twój Panie Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Pan naprzeciw wyszedł mnie Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Ty jesteś skałą zbawienia mego Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Matka która pod krzyżem stała Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Pan jest mocą swojego ludu Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Zbliżam się w pokorze Piosenki Religijne 2 miesiące temu
O Panie Ty nam dajesz Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Szukajcie wpierw Królestwa Bożego Piosenki Religijne 2 miesiące temu
Jezus królem naszym jest Piosenki Religijne 2 miesiące temu