Ой, лей, дочку маю Вася Club

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę
bОй, лей, дочку маю,
bНа вулицю не пускаю,
bБо як пустиш, то забудеш,
ДCе її цнота була.
bОй, лей, доню, доню,
bТи життя не знаєш, доню,
bЯкби мама жива була,
CТо вона б розповіла.

Приспів:
bЗа любов і за печаль,
bЗа дівочі сльози, жаль,
bЗа любов і за печаль,
CОй, лей, ой, лей!

Ой, лей, сонце встало,
Люди свитки поскидали,
Весна, весна шаленіє,
Серце зорі бачив я.
Нащо ж народився?
Нащо, мама, одружився,
Якщо ради дать не можу,
Доню, донечко моя?..

Приспів.

Ой, лей, дочку маю,
На вулицю не пускаю,
Бо як пустиш, то забудеш,
Де її цнота була.
Ой, лей, люди, люди,
Якби совість мали люди,
Синів научали люди,
Щоби знали як бува.

Де любов і де печаль,
Де дівочі сльози, жаль,
Де любов і де печаль,
Ой, лей, ой, лей!


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim