Сумна і п'яна Віталій Лобач
-
[1] Chwyty na gitarę
-
[2] Chwyty na gitarę
-
[3] Chwyty na gitarę
Скажи чому
Ти випий ще
Приспів:
Я бути вірн
Вже іншу ні
Приспів:
Ти пригадал
Тепер я - вже н
Приспів:
Програш:
На тебе зар
З тобою зно
Приспів:
g така сумна? На-на-на...B7Чому сумна gі пʼяна?Ти випий ще
g бокал вина, На-на-на...CЗалити в сеCрці рану.Приспів:
gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осіньG7. gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осінь.Я бути вірн
gим обіцяв, На-на-на...B7А на наступнgий вечір.Вже іншу ні
gжно цілував, На-на-на...CІ обіймав зCа плечі!Приспів:
gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осіньG7. gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осінь.Ти пригадал
gа вечір той, На-на-на...B7Коли про все gдізналась.Тепер я - вже н
gе твій герой, На-на-на...CНе знаю якC це сталось?Приспів:
gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осіньG7. gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осінь.Програш:
g C C gНа тебе зар
gаз я дивлюсь, На-на-на...B7А ти така крgасива!З тобою зно
gву буду біг, На-на-на...CАле ж підуC наліво!Приспів:
gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осіньG7. gМене терпіти неg змогла, Ша-ла-ла-ла...CСказала: «З Cмене досить!».gI що тобі так малgо літ, Ша-ла-ла-ла...B7А вже на серgці осіньG7.


