Halo tu Londyn Weekend
Tekst piosenki i chwyty na gitarę
-
[1] Chwyty na gitarę547 ulubionych
fis D E AHalo
fishalo, tu DLondyn Ona Eblondi, ja AblondynNo
fispowiedz koDchanie, ECzy masz mnie w AplanieMe u
fisczucie nie Dminie Bo Cię Emijam w LonAdynieLecz
fisfajnie na Dkawie PoEgadać w WarAszawiefis fisHalo
fishalo, tu DLondyn Ona Eblondi, ja AblondynNo
fispowiedz koDchanie, ECzy masz mnie w AplanieMe u
fisczucie nie Dminie Bo Cię Emijam w LonAdynieLecz
fisfajnie na Dkawie PoEgadać w WarAszawiefis D E Afis D E Afis D E Afis D E Afis Tańczyła Edla mnie całą AnocMiała
Aoczy Epiwne i fisżycie trochę dziwnefis Trzy słowa Emi potrzebne AsąMoże
Anie zaryEmuję, ale fiswiem, co ja czujęfis Patrzyła Ena mnie tak jak AniktJakby
Ajutra nie Ebyło i fismało co liczyłofis A jednak Etutaj ze mną AjestW oce
Aanie jej Eoczu ja fispragnę całą poczućD Pragnę poczuć EjąHalo
fishalo, tu DLondyn Ona Eblondi, ja AblondynNo
fispowiedz koDchanie, ECzy masz mnie w AplanieMe u
fisczucie nie Dminie Bo Cię Emijam w LonAdynieLecz
fisfajnie na Dkawie PoEgadać w WarAszawiefis D E Afis D E Afis D E Afis D E AD Pragnę poczuć EjąHalo
fishalo, tu DLondyn Ona Eblondi, ja AblondynNo
fispowiedz koDchanie, ECzy masz mnie w AplanieMe u
fisczucie nie Dminie Bo Cię Emijam w LonAdynieLecz
fisfajnie na Dkawie PoEgadać w WarAszawieHalo
fishalo, tu DLondyn Ona Eblondi, ja AblondynNo
fispowiedz koDchanie, ECzy masz mnie w AplanieMe u
fisczucie nie Dminie Bo Cię Emijam w LonAdynieLecz
fisfajnie na Dkawie PoEgadać w WarAszawiefis D E Afis D E Afis D E Afis D E A
Informacje o Piosence
„Halo tu Londyn” to taneczny singiel zespołu Weekend w stylu disco polo, wydany pod koniec 2025 roku. Utwór, stworzony przez Radosława Liszewskiego, opowiada o przygodach w Londynie, łącząc prostą melodię z nowoczesnym brzmieniem.
Najpopularniejsze piosenki Weekend
- 11 Velkej bílej dům
- 12 Výhodná koupě
- 13 Mokrý blues
- 14 Touhle tratí
- 15 Lehká holka
- 16 Někdo jiný, než jsem já
- 17 Męska Rzeczywistość
- 18 Masz co chciałaś
- 19 Kocham Jej oczy
- 20 Kochaj mnie
Podobni wykonawcy
A Place To Bury Strangers
2 piosenki


-
hamstergram-yt
ej bicie jakie
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Franek Ustaszewski
jak kawix napisał
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Franek Ustaszewski
e C D G to trzeba z kapo na 2
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
weronikaburzych2013
ja polecam e C D G i bicie dół dół góra
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Franek Ustaszewski
3
pragne pociąć jołłł.
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Franek Ustaszewski
a F G C wersja dla noobkow
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Fifi
zle akordy Kawix w komentarzach ma rację
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Kawix
7
Daj kapodaster na 2 próg i graj:
·
Zgłoś
·
4 miesiące
-
Natalia Sadko
1
czy da sie zamienic fis? bo nie umiem jeszcze schwytac
·
Zgłoś
·
4 miesiące
Usunięto 1 komentarzhalo halo tu krakow miasto maczet i strachu
e C D
Halo, halo tu Londyn ona blondi ja
G
blondyn...........itd