Pij Wojanka do białego ranka Wojan

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Początkujący
    494 ulubione
a e G D

tekst mówiony podczas intro
Mmmm, ale bym się napił Wojanka

aPij Wojanka edo białego ranka
GPij Wojanka Ddo białego ranka
aPij Wojanka edo białego ranka
GKto z nami nie wypije, Dna wioskę nie wbije

aSkoszonej trawy czuję zapach, eniebo jakieś bardziej niebieskie
GWojanek to smak tego lata, Dsmak na lato jest w każdym mieście
aI wychodzę z domu na powietrze, etaka top pogoda, że głośnik wezmę
GJakieś fajne miejsce, moi przyjaciele, Dnie potrzeba nic więcej

aKiedy pusta szklanka, enalej mi Wojanka
GNalej, nalej, nalej, potem Dnalej drugi raz nam
aKiedy pusta szklanka, enalej mi Wojanka
GNalej, nalej, nalej, potem Dnalej drugi raz nam

aPij Wojanka edo białego ranka
GPij Wojanka Ddo białego ranka
aPij Wojanka edo białego ranka
GKto z nami nie wypije, Dna wioskę nie wbije

aPij Wojanka edo białego ranka
GPij Wojanka Ddo białego ranka
aPij Wojanka edo białego ranka
GKto z nami nie wypije, Dna wioskę nie wbije

aLato bez Wojanków to nie elato
Dzwoni do mnie tGato, mówię mu El Papo D 
aBrrrr, brrrr, patapim, eWojanka tu pij
GAlbo jesteś sigma albo ni,D albo ni

aPij Wojanka edo białego ranka
GPij Wojanka Ddo białego ranka
aPij Wojanka edo białego ranka
GKto z nami nie wypije, Dna wioskę nie wbije

aBrrrr, brrrr, patapim, eWojanka tu pij
GAlbo jesteś sigma albo ni,D albo ni
aBrrrr, brrrr, patapim, eWojanka tu pij
GAlbo jesteś sigma albo ni,D albo ni




Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 241 głosów
anonim
  • Amelia Nowak
    nooo mega

    · Zgłoś · 1 miesiąc
  • maszk-liliana2
    Polecam. Mega łatwe chwyty do zagrania. pozdro

    · Zgłoś · 7 miesięcy
  • Alicja Murawa
    Super się gra

    · Zgłoś · 7 miesięcy
  • mato-ba
    Sigma

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • mato-ba
    Ok.

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • Piotr Formela
    ⬇️ ⬇️ ⬆️ ⬆️ ⬇️ ⬆️ bicie

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • MANIULKAAAAAAAA
    polecam kapodaster na 3 progu

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • Filip U
    już się tego uczę

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • Filip U
    zajebiste

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • Franek Ustaszewski
    @Kinga Szachniewicz co prawda występuje tu picie DD UU DU ale jest ich więcej w zależności od fragmentu tekstu. na przykład podczas grania,,kiedy pusta szklanka nalej mi wojanka,, gramy DDU ale jest ich jeszcze więdlczej oprócz 2 podanych wyżej bo mozna grać przez całą puosenke teym biciemD D DU. ale tak naprawdę nie grajcie biciami które podają inni tylko tak jak wy uważacie ze jest dobrze

    · Zgłoś · 9 miesięcy
Usunięto 22 komentarze
Wszystkie komentarze

Najpopularniejsze piosenki Wojan