Розганяємось YAKTAK

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Tonacja a
[Вступ]: x2
d

[Куплет 1]:
a Губи обвітрені,
G Між нами відстані,
F Стають все меншиdми..
a Вночі на Золотих,
G Надто красива ти,
F Будемо ближче dми..
Бо ти мій aфанк і джаз Gкожен з нас,
FХімію відчуdває..
Імпровіaзую я твоGї вуста,
ЗFнають що буде даdлі!

[Приспів]:
І ми розгаaняємось як порGше,
Правила ісFнують для поруdшень!
Вдивляюся у aкарі, бо молоді й зухGвалі,
Вечора нам Fмало, я хочу dще!
І ми розгаaняємось як порGше,
Правила ісFнують для поруdшень!
Вдивляюся у aкарі, бо молоді й зухGвалі,
Вечора нам Fмало, я хочу dще!

[Куплет 2]:
a Ти живеш в моGїм палаці спогадів,
F  Споглядати dтебе я б завжди хоaтів.
Можуть обпіGкати твої погляди,
ВсFтояти, тут немоdжливо встояти!
Бо ти мій aфанк і джаз Gкожен з нас,
FХімію відчуdває..
Одну тFебе читаю як dкнигу,
Крихку і aсильну в моїх руках.
G  До реFбер міцно dобійму,
Ніжну і aвірну, аж до муC5рах..

[Приспів]:
І ми розгаaняємось як порGше,
Правила ісFнують для поруdшень!
Вдивляюся у aкарі, бо молоді й зухGвалі,
Вечора нам Fмало, я хочу dще!
І ми розгаaняємось як порGше,
Правила ісFнують для поруdшень!
Вдивляюся у aкарі, бо молоді й зухGвалі,
Вечора нам Fмало, я хочу dще!

[Кода]:
Я хочу aще!G  F  d  
Вдивляюся у aкаріG! F  dще!


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
anonim