Popraw Opracowanie
Transponuj
0

Wspomnienia Zmel & Aniołek

Tekst piosenki

  • Tekst piosenki Redakcja
1.Co zrobiłem takiego, że mnie już nie kochasz? Czy błąd popełniłem...? We mnie cała rozpacz. Do Ciebie... do Ciebie te słowa mętlk opętała cała moja głowa. Z Tobą wiązałem całe moje życie wszystkie wspólne plany bardzo mocne w życie. Choć wiele nie miałem starałem się dawać, żebyś nie miała się czego obawiać. Żebyś czuła się kochana i bezpieczna przy mnie, taka szczęsliwa jak w romantycznym filmie. Dla Ciebie bym ściągnął z nieba gwiazdę, mówie tu i teraz całą tego prawde. Tak wiele przeżyłem z Tobą różnych dni, pięknych, cięszkich zawsze byłaś Ty. Jak mam pomyśleć, że Ciebie już nie będzie...? Kiedy ja Cię widzę poprostu wszędzie!

Ref.
Nie możesz być, już Ciebie tutaj nie ma
To wszystko wygasło, są tylko już wspomnienia.
Coś stało się i wszystko się skończyło
To co było we mnie już się wypaliło.

2.Twoje uczucia były dla mnie ważne. Zawsze wyrażałaś je bardzo odważnie. Kochałem Twoje oczy i głębie ich barw, uwalniały mnie od każdych cięszkich spraw. Delikatnie dotykałem Twojej gładniej twarzy to, że Cie kocham mówiłem wiele razy, wtulałaś się do mnie tak czule i szczeże, gdy o tym pomyśle poprostu nie wierze, że były takie chwile, że śmialiśmy się razem, każdy jeden dzień był pełen nowych wrażeń. Ty mówiłaś mi, że jestem ten jedyny, że w zyciu wspólnie jeszcze wiele zrobimy. A gdy siedzieliśmy w praku blisko siebie mówiłaś (nie mogłabym żyć bez Ciebie) oddał bym życie dla Twego istnienia. Teraz dla Ciebie mnie przy Tobie nie ma, bo jest ktoś inny, kto te wszystkie chwile zdeptał i wymazał zostawiając w tyle a Ty zapomniałaś o tych wszystkich dniach...nie liczę się dla Ciebie nie liczę się ja!

Ref.
Nie możesz być, już Ciebie tutaj nie ma
To wszystko wygasło, są tylko już wspomnienia.
Coś stało się i wszystko się skończyło
To co było we mnie już się wypaliło.(2x)Oceń to opracowanie

Kontrybucje
Redakcja
  • Teledysk

Współpraca

W wiki-śpiewniku Wywroty możesz poprawiać istniejące opracowania i zdobywać punkty karmy. Zapoznaj się z zasadami kontrybucji.
anonim