Śpiewnik potrzebuje Twojej pomocy!

Śpiewnik Wywroty od zawsze był przedsięwzięciem non-profit i rozwijał się aktywnie dzięki zaangażowaniu użytkowników, opiekunów i wolontariuszy. Utrzymujemy się dzięki reklamom i wszelkie przychody przeznaczamy na pokrycie kosztów działania serwisu oraz opłacenie licencji ZAiKS-u, dzięki czemu autorzy waszych ulubionych piosenek są wynagradzani za swoją twórczość.

Niestety sytuacja związana z Covidem znacząco wpłynęła na nasze finanse i dlatego potrzebujemy Twojej pomocy!

Śpiewnik potrzebuje Twojej pomocy

Subskrypcje

Jeżeli chciałbyś nam pomóc w budowaniu największego polskiego śpiewnika to możesz to zrobić wykupując specjalną subskrypcję. Każda subskrypcja wyłącza reklamy dla Twojego konta na stronie oraz w aplikacji.

Patron Śpiewnika
Patron Śpiewnika
30zł / rok
Mecenas Śpiewnika
Mecenas Śpiewnika
60zł / rok
Baron Śpiewnika
Baron Śpiewnika
100zł / rok
Musisz się zalogować aby wykupić subskrypcję.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli usprawniać naszą stronę i aplikację mobilną, opłacić koszty utrzymania serwera, przygotowywać kolejne tutoriale na kanale YouTube i organizować konkursy. Chcemy zatrudnić profesjonalnych edytorów, którzy będą dodawać i korygować opracowania na naszej stronie, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość serwisu.

Jeśli doceniasz to co robimy to bardzo prosimy o wsparcie!

Redakcja Śpiewnika

Płatności obsługuje Stripe przy wsparciu Przelewy24. Możesz opłacić subskrypcję za pomocą karty kredytowej lub bezpośrednio z konta bankowego (chwilowo niedostępne).
Więcej szczegółów na temat realizacji płatności znajdziesz w polityce prywatności.

Grafika: macrovector Freepik.com