Magia lata Jorrgus

Tekst piosenki

  • Tekst piosenki Redakcja
1. Już czuje te gorące przyszłe dni. Nadzieje mam, że ze mną będziesz TY. Całować chce, niech widzi cały świat, zapomnieć i nie liczyć żadnych dat. Na twarzy Twej promieni słońca blask, uśmiechasz się i dajesz mały znak.Ja dobrze wiem, Ty też nadzieje masz. Na miłość już nie działa nawet czas.

REF. Gorące Twe spojrzenie, namiętnych oczu blask, to magia lata zaczarowała Nas, bo kiedy słońce świeci i wieje letni wiatr. Dziś w głębi swego serca chcesz zdobyć cały świat. Bo tylko wtedy miłość gorąca rodzi się, obejmij ją w ramiona, a nie ominie Cię. Do serca szczęście puka, dla Ciebie chce coś dać, Ty szczęściu nie odmawiaj niech całe życie trwa.

2. Tak każdy dzień upływa miło nam. Życie jak sen, a w nim daleki świat. Gorące dni wciąż rozbierają nas, a Ty i ja czujemy tego smak. Lecz dobrze wiem, że kiedyś przyjdzie czas, pochmurne dni ostudzą radość w nas. Nie przejmuj się ja wrócę tu za rok. W słoneczne dni zadziała lata moc.

REF. Gorące Twe spojrzenie, namiętnych oczu blask, to magia lata zaczarowała Nas, bo kiedy słońce świeci i wieje letni wiatr. Dziś w głębi swego serca chcesz zdobyć cały świat. Bo tylko wtedy miłość gorąca rodzi się, obejmij ją w ramiona, a nie ominie Cię. Do serca szczęście puka, dla Ciebie chce coś dać, Ty szczęściu nie odmawiaj niech całe życie trwa. x2
Oceń to opracowanie
Kontrybucje:
Redakcja
Redakcja
anonim