Lodziarka Romantycy lekkich obyczajów

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Średni
    534 ulubione
intro a a a a

aDrogo lodziaFrko z dworca PKCS
GTo nie czas na loady
Pod twoim Fdomem sterczę jak Cpies, Gniezadowoloany
Bo w moim Fsercu styczniowy Cchłód
GPalę z ziemi papieFrosy

Bo dla Gciebie utonę w betaonie G F
Wyjdź, Gproszę, zrób loda cię aproszę G

aSpójrz loFdziarko, jak zimno Cmi
GNie wziąłem swego apalta
Oddech tFwój, zmroził noCc
GChoć jebniem na naratach
Zaraz przyFjeżdża PKS Cmój
GPodciągam swe dreasy
No, bo po Fbilet muszę Cbiec
GJak bystry pies FLessie

Bo dla Cciebie utonę w abetonieC F
Wyjdź Gproszę, zrób loda, cię aproszęG

aDrogo loFdziarko, jest mi Cźle
GBo do lata daleako
Wypiłem Fmleko, wino i krCew
GProszę zrób loda mi,

FAha, aha, ah
GAha, aha, ah
aAha, aha, ah
GAha, lalalala
FAha, lalala
GAha, lalala
aAha, lalala

GPrzyjdź no dziś na PKFS na na na na na
CTo najlepsze z wszytkach Gmiejsc na na na na na
aTu poczujesz piękną Fwoń na na na na na
CObeszczanych wokół Gdrzaew

aPrzyjdź no dziś na PKFS na na na na na
CTo najlepsze z wszytkach Gmiejsc na na na na na
aTu poczujesz piękną Fwoń na na na na na
CObeszczanych wokół Gdrzaew




Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 219 głosów
anonim
  • Michał Bogusz
    ja gram dół dół góra góra dół góra

    · Zgłoś · 2 lata
  • Anonimowy Użytkownik
    spoconejajka 1
    na poczatku piosenki bardzo fajnie słychać jakie jest bicie, parę prób i na pewno sie wstrzelicie ! :) leci : ddgdgddg

    · Zgłoś · 11 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Rafał
    Ja stosuję bicie:
    dół, dół, góra, dół, góra, dół, dół - szybko. :)

    · Zgłoś · 12 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Czika
    jaaakie bicie ?:>

    · Zgłoś · 12 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Duo
    jakie bicie?

    · Zgłoś · 12 lat