0
0

Kiedy Ciebie nie ma Toples

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • Chwyty na gitarę KASIARR
    5 ocen
1.Sen z oczu łzy me zmywają, w moim sercu ciągle pustka tkwi w około sie przytulają jak niedawno,niedawno ja i TY coś we mnie znów sie zbudziło to boli, kłuje jak ostry nóż zapomnieć chce co łączyło dwa serca, których nie ma już.

Ref.: Nie chce mieć Ciebie tylko w moich snach, w mych marzeniach prostych tak gdy Cie nie ma zimno, jest w moim sercu pada deszcz głośno krzycze kocham Cie,chociarz wiem nie słyszysz mnie po co liczyć puste dni, kiedy Ciebie nie ma w nich.

2. Twój głos sie echem odbija i na zawsze bedzie już w myślach mych, dlaczego wciąż mnie omija szczęście,którym właśnie jesteś Ty. Nadzieja ma się wykrusza, że będziemy mogli znów razem być dlaczego to losu nie wzrusza, tęsknota znów powoduje łzy.

Ref.: Nie chce mieć Ciebie tylko w moich snach, w mych marzeniach prostych tak gdy Cie nie ma zimno jest, w moim sercu pada deszcz głośno krzycze kocham Cię, chociarz wiem nie słyszysz mnie po co liczyć puste dni, kiedy CIebie nie ma w nich. (...)

Nie chce mieć Ciebie tylko w moich snach, W mych marzeniach prostych tak gdy Cie nie ma zimno jest, w moim sercu pada deszcz głośno krzycze kocham Cie chociarz wiem nie słyszysz mnie po co liczyć puste dni, kiedy Ciebie nie ma w nich.

Nie chce mieć Ciebie tylko w moich snach, w mych marzeniach prostych tak gdy Cie nie ma zimno jest, w moim sercu pada deszcz głośno krzycze kocham Cie chociarz wiem nie słyszysz mnie po co liczyć puste dni, kiedy Ciebie nie ma w nich...

zw: g c F B
g c d g ref: g c F B
g c D DOceń to opracowanie
Ocena czytelników: Słaby+ 5 głosów
anonim