Rysa na szkle Urszula

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Średni
    186 ulubionych
Wejście i przejście
E|-1-------|-0-------|---------|
H|---3---3-|---1---1-|-3-------|
G|-----2---|-----0---|---2-----|
D|---------|---------|-----3-0-|
A|---------|---------|---------|
E|---------|---------|---------| x2

d C g g
d C g g

Zwr
d Zegar bije gjuż szósty raz,
Słońce Cspada na stół.A..
d Zaraz wejdziesz gzapadnę w trans,
OCbudzi mnie ból...
Sama Bnie wiem czy tego Cchcę?
Czasem Bżycia mego mi Cżal,
Rysa na dszkle...

d C g g
d C g g

Zwr
d Schody w górę gi schody w dół,
Kto ma Cklucze do drzwi? A 
dKochaj mocno, gkochaj mnie,
ECgoizm na pół.
I Bsama nie wiem czy siebie Cznam?
Tyle Bmego to, co się Cśni...

Ref
Czego wciąż mi Fbrak?
Przecież wszystko dmam,
Obcy ludzie Bmówią, że tak zazdroszczą Cmi.
Czego wciąż mi Fbrak?
Co tak cenne djest,
Że ta nienazBwana myśl rysą jest na Cszkle?

d C g g
d C g g

Zwr
d Beznamiętnie podgpalam świat,
W końcu Cliczy się gest.A..
d Obracam w palcach zaggadkę dnia,
Fala Cbije o brzeg...
I Bsama nie wiem czy szukać Cbram?
Do oBgrodu gdzie mieszka Cnic.

Ref
Czego wciąż mi Fbrak?
Przecież wszystko dmam,
Obcy ludzie Bmówią, że tak zazdroszczą Cmi.
Czego wciąż mi Fbrak?
Co tak cenne djest,
Że ta nienazBwana myśl rysą jest na Cszkle?

D

Ref
Czego wciąż mi Gbrak?
Czego miewam emniej?
Na ulicy Cmówią mi wszystko jest ODkay!
Czego wciąż mi Gbrak?
Co tak cenne ejest?
Że ta nienazCwana myśl rysą jest na Gszkle?

Ref
Czego wciąż mi ebrak?
Przecież wszystko Cmam,
Nie zrozumie Cnigdy mnie ten, kto nie jest Dsam.
Czego wciąż mi Gbrak?
Czemu chcę to emieć?
Że ta nienazCwana myśl rysą jest na Dszkle?

Zakończenie
Czego wciąż mi Gbrak..e
Czego miewam Cmniej..D.
Czego wciąż mi Gbrak..e.  C  G 
Czego wciąż mi ebrak.C..C  D 

G  e  C  DCzego zawsze w życiu mi Gbrak...






Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Słaby+ 52 głosy
anonim
  • Anonimowy Użytkownik
    AGAin
    Jak zmieniać te akordy? I jakie jest bicie?

    · Zgłoś · 9 lat
  • Nicole
    yyyyy...to nie jest Bajm...tylko Urszula... ale akordy oki

    · Zgłoś · 17 lat