Wiosna Zabili mi żółwia
Tekst piosenki i chwyty na gitarę
-
[1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja d261 ulubionych
Wstęp
Ref
No ale
No ale
Zwr
Ref
No ale
No ale
I
I
I
Ref
No ale
No ale
Zwr
Ref
No ale
No ale
Zakończenie
I
I
I
I
d C g B Ad C g B ARef
d Tak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciałbym zostać z Cnią,No ale
gon - mi na to B- nie pozAwoli.d Codziennie chciałbym trzymać ją za Cdłoń,No ale
gon B- i to mnie Aboli.Zwr
d Okrutny los C- znów śmieje się,g Jest mi niedobrze B- jest bardzo Aźle.d I tylko jedną C- myśl w głowie mam,g Znów się nie uda B- znów będę Asam.Ref
d Tak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciałbym zostać z Cnią,No ale
gon - mi na to B- nie pozAwoli.d Codziennie chciałbym trzymać ją za Cdłoń,No ale
gon B- i to mnie Aboli.dd Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion.G d Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion.G d Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion!d C g B Ad C g B ARef
d Tak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciałbym zostać z Cnią,No ale
gon - mi na to B- nie pozAwoli.d Codziennie chciałbym trzymać ją za Cdłoń,No ale
gon B- i to mnie Aboli.Zwr
d Może ja sam C- wciąż wmawiam sobie,g Może go nie ma B- któż mi to Apowie?d Może już czas C- zapytać ją,g Czy mnie kocha, czy Bchce być tylko - Amoją!Ref
d Tak bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chciałbym zostać z Cnią,No ale
gon - mi na to B- nie pozAwoli.d Codziennie chciałbym trzymać ją za Cdłoń,No ale
gon B- i to mnie Aboli.dZakończenie
d Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion.G d Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion.G d Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion.G d Bo wszystko to iFluzją jest i magią,I
dzdarza się raz na Fmilion.dNajpopularniejsze piosenki Zabili mi żółwia
- 1 Jaracz
- 2 Goembe
- 3 Wiosna
- 4 Marionetka
- 5 Jak to się mogło stać?
- 6 Serce ogrodu
- 7 Słońce
- 8 Nocny świat
- 9 Słowa
- 10 Złość
- 11 Poczekaj na mnie
- 12 Mam plan
- 13 Rzeczywistość XXI w.
- 14 Ostatni raz
- 15 Lody
- 16 Lks
- 17 Koniec wojny
- 18 Kolejny feat. Pastuch
- 19 Jada na plaża
- 20 Intelektualny szajs







Tak bardzo x4 chciałbym zostać z Nią
No ale on mi na to nie pozwoli
Codziennie chciałbym trzymać Ją za dłoń
No ale on ... i to mnie boli
Okrutny los znów śmieje się
Jest mi niedobrze, jest bardzo źle
I tylko jedną myśl w głowie mam
Znów się nie uda, znów będę sam
Tak bardzo x4 chciałbym zostać z Nią
No ale on mi na to nie pozwoli
Codziennie chciałbym trzymać Ją za dłoń
No ale on ... i to mnie boli
Bo wszystko to iluzją jest i magią
I zdarza się raz na milion
Bo wszystko to iluzją jest i magią
I zdarza się raz na milion
Tak bardzo x4 chciałbym zostać z Nią
No ale on mi na to nie pozwoli
Codziennie chciałbym trzymać Ją za dłoń
No ale on ... i to mnie boli
Może ja sam, wciąż wmawiam sobie
Może go nie ma. Któż mi to powie ?
Może już czas zapytać ją
Czy mnie kocha czy chce być tylko moją
Tak bardzo x4 chciałbym zostać z Nią
No ale on mi na to nie pozwoli
Codziennie chciałbym trzymać Ją za dłoń
No ale on ... i to mnie boli
lato, jesień, zima, wiosna
Bo wszystko to iluzją jest i magią
I zdarza się raz na milion
Bo wszystko to iluzją jest i magią
I zdarza się raz na milion
zgadzam się z Pauliną, świetnie się gra, szczególnie refren.
lalalaaa