Chcesz taniej podróżować? Podpowiemy Ci jak to zrobić

podróże wakacje

Wczasy, wyjazd służbowy czy nawet weekendowy wypad może być kosztowny, zwłaszcza wtedy, gdy wyjeżdżamy za granicę. Szczególnie kosztowne są przejazdy i zakwaterowanie. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, podpowiemy Ci jak taniej zaplanować podroż. Najważniejsze, abyś jeszcze dziś odkrył potencjał platformy kuplio.pl – jedynego miejsca w sieci, w którym można znaleźć tak niesamowite okazje.Oszczędzaj na biletach

W podróżowaniu najdroższe są zawsze bilety. Niezależnie do tego, czy jedziesz w Polskę, czy zwiedzasz inny kraj, przelot bądź przejazd zawsze podbija znacząco cenę. Im dłuższa i dalsza trasa, tym większe prawdopodobieństwo wydatków. Najlepszym sposobem na oszczędzanie są okazje w postaci last minute lub wycieczek grupowych. Zwykle w ramach takich ofert możemy liczyć na tanie bilety autobusowe, pociągowe i samolotowe. Innym sposobem są kody rabatowe np. flixbus kod rabatowy, które znacząco obniżają koszt usług przewozowych. Dobrym sposobem na tanie podróżowanie jest również bookowanie biletów z wcześniejszym wyprzedzeniem. W ten sposób możemy uzyskać naprawdę niskie ceny i to zupełnie za darmo.

Oszczędzaj na pobycie

Hotele, pensjonaty, hostele, pola biwakowe. Do wszystkich tych miejsc dostępu bronią pieniądze, często niemałe. W obniżaniu kosztów zakwaterowania mogą pomóc wycieczki zorganizowane, które ze względu na liczbę uczestników nie mają zbyt wysokich cen w kontekście pobytu w hotelu. Innym sposobem jest polowanie na okazje w postaci last minute, first minute bądź promocji z biura podróży. My proponujemy obniżki u źródła, czyli bezpośrednio na platformie do bookowania pokoi. Booking kod rabatowy to szybki i skuteczny sposób na obniżkę rezerwacji hotelowej bądź najmu krótkoterminowego wybranej nieruchomości. Te i inne kody rabatowe znajdziesz na najlepszej w sieci platformie z obniżkami – kuplio.pl.

 Oszczędzaj na zwiedzaniu oraz atrakcjach

Kolejnym kosztem, który winduje całkowitą cenę podróżowania są opłaty za zwiedzanie oraz inne atrakcje. W obniżaniu ich pomaga podróż na własną rękę, bez pomocy przewodnika. Zwiedzanie samodzielne bywa jednak bardzo stresujące i zmusza do myśleniu o wielu rzeczach na raz. Dodatkowo sami nie jesteśmy w stanie w bardzo wielu przypadkach nabyć i przyswoić wiedzy o danym miejscu bądź uzyskać informacji na dany temat. W takim przypadku pomocne mogą być kody promocyjne bądź upusty na usługi turystyczne m.in. wycieczki z biur podróży lub opiekę przewodnika.

Oszczędzaj na podróżowaniu z kuplio.pl

Wszystkie wspomniane sposoby obniżania kosztów podróżowania są na wyciągnięcie ręki. Dostęp do nich uzyskasz dzięki platformie kuplio.pl – najlepszemu miejscu w sieci do poszukiwań okazji. W czytelnie posortowanych kategoriach w mgnieniu oka odnajdziesz oferty biur podróży, usługi przewoźników, a także znajdziesz wymarzone lokum na czas podróży. Nie czekaj i już dziś wypróbuj potencjał, jaki drzemie w kuplio.pl. Podróżuj, zwiedzaj, odkrywaj jeszcze taniej i jeszcze przyjemniej!