Chebojcie ludziska! Kapela Hanki Wójciak
Tekst piosenki
-
[1] Tekst piosenki
Chebojcie ludziska, cas już na witacke
Bedziymy wom grali, kie słonecko zgaśnie
Kie zgaśniy słonecko ponad dumne smreki
A niekze siy naso nuta niesie w świat daleki
Chebojcie ludziska – starzy, młodzi, dzieci
Bedziymy wom grali kie, miesiąc zaświyci
Na smutki, niedole, boleść, ludzkie utrapiyniy
Muzyka – granie, śpiewanie – to jes pociysynie
Bedziymy wom grali, kie słonecko zgaśnie
Kie zgaśniy słonecko ponad dumne smreki
A niekze siy naso nuta niesie w świat daleki
Chebojcie ludziska – starzy, młodzi, dzieci
Bedziymy wom grali kie, miesiąc zaświyci
Na smutki, niedole, boleść, ludzkie utrapiyniy
Muzyka – granie, śpiewanie – to jes pociysynie
Najpopularniejsze piosenki Kapela Hanki Wójciak
- 1 Matulu
- 2 Na kulawej naszej barce
- 3 Ja
- 4 Wiesna
- 5 Do syta (Śmierć)
- 6 Wicher
- 7 Moja mantra
- 8 Krasnolica
- 9 Miesiąc
- 10 Zima
- 11 Artyści!
- 12 Ptaszyna
- 13 Śwarna
- 14 Znachorka
- 15 Chebojcie ludziska!



