Przezroczysty Świat Kwiat Jabłoni
-
[1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja a373 ulubione
-
[2] Chwyty na ukulele Średni14 ulubionych
aNie mamy o czym myśleć ani o czym pisaćdZa dużo się zdarzyło eżeby się zachwycaćaSzum wiadomości mnie zalewa z krańców globudMilionów znaczeń magma ewchodzi mi do domuaMałe wzruszenia festiwale piękne sprawydW czarnych od tuszu łzach nea zdjęciach Ci do twarzyaNic się nie stało słowa ciekną miał być ogieńdMy mamy pustki w głowach egłowy w telefonieCA gdyby Gtak choć jeden arazNam się za
Ftrzęsła ziemiaCPrzerwałGa sen oderwała anasEOd niechceniaaNic nas nie ziębi anidNic nas nie parzyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataNie ma miłości anidNie ma rozpaczyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataNic nas nie ziębi anidNic nas nie parzyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataNie ma miłości anidNie ma rozpaczyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataWierzę we wszystko to co ekran mi wyświetladPłynę spokojnie w mojej ebańce bezpieczeństwaaZnów się żegnamy będąc obok wirtualniedPłaczemy patrząc sobie w eoczy na FaceTime'ieaKurtyna już zasłania to co było wczorajdDzisiejsze zaraz zginie epo co się przejmowaćaWielkie narracje ideały porzuconedTo nic nie znaczy echodźmy wszyscy w inną stronęCA gdyby Gtak choć jeden arazNam się za
Ftrzęsła ziemiaCPrzerwałGa sen oderwała anasEOd niechceniaaNic nas nie ziębi anidNic nas nie parzyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataNie ma miłości anidNie ma rozpaczyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataNic nas nie ziębi anidNic nas nie parzyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świataNie ma miłości anidNie ma rozpaczyPrzezro
Fczysty światPrzezro
Eczysty świat-
Lavender 1Super jest, dzięki że napisał*ś, jakie jest bicie!· Zgłoś · 2 lata -
Anonimowy Użytkownikja gram takie bicie: ⬇️⬇️⬆️⬆️⬇️⬆️· Zgłoś · 2 lata -
haniku⬇️⬇️⬆️⬇️⬇️⬆️· Zgłoś · 4 lata
-
Natalia R-oTomasz Wasiak ja gram DD UDU· Zgłoś · 4 lata
-
Tomasz WasiakSuper piosenka ale czy ktos byłby tak mily i podpowiedzial jakie jest bicie do tego utworu?;)· Zgłoś · 5 lat
-
Tomasz WasiakCzy moglby ktos mily napisac jakie jest bicie w tym utworze?;)· Zgłoś · 5 lat
Najpopularniejsze piosenki Kwiat Jabłoni
- 1 Dziś późno pójdę spać
- 2 Od nowa
- 3 Buka
- 4 Wodymidaj
- 5 Kto powie mi jak
- 6 Byłominęło
- 7 Mogło być nic
- 8 Burza
- 9 Drogi proste
- 10 Kometa
- 11 Byle Jak
- 12 Wzięli zamknęli mi klub
- 13 Przezroczysty Świat
- 14 Niemożliwe
- 15 Lego
- 16 Za siódmą chmurą
- 17 Chodźmy nad wodę
- 18 Zaczniemy od zera
- 19 Dzień Dobry
- 20 Kwiat w doniczce






