Przezroczysty Świat Kwiat Jabłoni

aNie mamy o czym myśleć ani o czym pisać
dZa dużo się zdarzyło eżeby się zachwycać
aSzum wiadomości mnie zalewa z krańców globu
dMilionów znaczeń magma ewchodzi mi do domu
aMałe wzruszenia festiwale piękne sprawy
dW czarnych od tuszu łzach nea zdjęciach Ci do twarzy
aNic się nie stało słowa ciekną miał być ogień
dMy mamy pustki w głowach egłowy w telefonie

CA gdyby Gtak choć jeden araz
Nam się zaFtrzęsła ziemia
CPrzerwałGa sen oderwała anas
EOd niechcenia

aNic nas nie ziębi ani
dNic nas nie parzy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat
aNie ma miłości ani
dNie ma rozpaczy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat

aNic nas nie ziębi ani
dNic nas nie parzy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat
aNie ma miłości ani
dNie ma rozpaczy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat

aWierzę we wszystko to co ekran mi wyświetla
dPłynę spokojnie w mojej ebańce bezpieczeństwa
aZnów się żegnamy będąc obok wirtualnie
dPłaczemy patrząc sobie w eoczy na FaceTime'ie
aKurtyna już zasłania to co było wczoraj
dDzisiejsze zaraz zginie epo co się przejmować
aWielkie narracje ideały porzucone
dTo nic nie znaczy echodźmy wszyscy w inną stronę


CA gdyby Gtak choć jeden araz
Nam się zaFtrzęsła ziemia
CPrzerwałGa sen oderwała anas
EOd niechcenia

aNic nas nie ziębi ani
dNic nas nie parzy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat
aNie ma miłości ani
dNie ma rozpaczy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat

aNic nas nie ziębi ani
dNic nas nie parzy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat
aNie ma miłości ani
dNie ma rozpaczy
PrzezroFczysty świat
PrzezroEczysty świat

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 51 głosów
anonim
  • Lavender
    Super jest, dzięki że napisał*ś, jakie jest bicie!

    · Zgłoś · 2 lata
  • anonim
    Anonimowy Użytkownik
    ja gram takie bicie: ⬇️⬇️⬆️⬆️⬇️⬆️

    · Zgłoś · 2 lata
  • haniku
    ⬇️⬇️⬆️⬇️⬇️⬆️

    · Zgłoś · 4 lata
  • Natalia R-o
    Tomasz Wasiak ja gram DD UDU

    · Zgłoś · 4 lata
  • Tomasz Wasiak
    Super piosenka ale czy ktos byłby tak mily i podpowiedzial jakie jest bicie do tego utworu?;)

    · Zgłoś · 5 lat
  • Tomasz Wasiak
    Czy moglby ktos mily napisac jakie jest bicie w tym utworze?;)

    · Zgłoś · 5 lat