Bez ciebie umieram Maanam

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja E
    308 ulubionych
solo: perkusja, gitara fis H E

EWiemfis że czekasz,E że stoisz
EBoisz się że nie fisprzyjdę, że Hto był tylko żart

HNie, nie żartAuję, bardzo tęsknię i czuję
Że bez ECiebie ufismieram, poHwietrza mi brak

HNie, nie żartAuję, bardzo tęsknię i czuję
Że bez ECiebie ufismieram, poHwietrza mi brak

przygrywka: E Esus4

ENieuchwytny, ufislotny jak Ecień
EPrzez blask i fisoczu mHgnienie

    HIdę, nie idę, Aidę, biegnę
    KoEchany, fisbiegnę do CHiebie

    HIdę, nie idę, Aidę, biegnę
    KoEchany, fisbiegnę do CHiebie

przygrywka: E Esus4

fisBiegnę, a serceE mi drży
fis Drży jak schwytEany ptak

Mówisz Hkocham, kocham Cię
Kochaj, Akochaj, kochaj mnie
E  La lafis la la la Hla la

Mówisz Hkocham, kocham Cię
Kochaj, Akochaj, kochaj mnie
E  La lafis la la la Hla la

przygrywka: E Esus4

solo gitara: fis E fis E

Mówisz Hkocham, kocham Cię
Kochaj, Akochaj, kochaj mnie
E  La lafis la la la Hla la

Mówisz Hkocham, kocham Cię
Kochaj, Akochaj, kochaj mnie
E  La lafis la la la Hla la

przygrywka: E Esus4

koniec: fislaj lalaj Elaj lalaj  fislaj lalaj   lEaj


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 98 głosów
anonim
  • Piotr Malecki
    Broadway Fox

    · Zgłoś · 1 miesiąc
  • Anonimowy Użytkownik
    ulka
    Łał git malina i cytryna

    · Zgłoś · 12 lat
  • janek
    a jakie bicie?????

    · Zgłoś · 16 lat
  • Monika
    chwyty git majonez=]

    a solówkę znajdziesz tu:
    http://www.chords.pl/chwyty/maanam/6435,bez_ciebie_umieram/
    =)

    · Zgłoś · 16 lat
  • cuba27
    ludziska prosze was bardzo potrzebny mi jest tabulator z solo do tej piosenki ta solówka na początku:(

    · Zgłoś · 17 lat