Wędrówką życie jest człowieka Stare Dobre Małżeństwo

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja e
    416 ulubionych
e
G D e G D e
G D e G D e

edrówką jedną życie jDest człoGwieka
Idzie Dwciąż, dalej ewciąż
Dokąd? GSkąd?
Dokąd? DSkąd?
Dokąd? eSkąd?

eJak zjawa senna życie jDest człoGwieka
Zjawia Dsię, dotknąć echcesz
Lecz Gucieka?
Lecz Ducieka!
Lecz eucieka!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, jednak Giść!
Przecież Diść! Będę eiść!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, będę szGedł!
Będę Dbiegł! Nie dam esię!

edrówką jedną życie jDest człoGwieka
IdzieD tam, idziee tu
Brak mu Gtchu?
Brak mu Dtchu!
Brak mu etchu!

Jak echmura zwiewna życie jDest człoGwieka!
Płynie Dwzwyż, płyniee w niż!
Śmierć go Gczeka?
Śmierć go Dczeka!
Śmierć go eczeka!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, jednak Giść!
Przecież Diść! Będę eiść!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, będę szGedł!
Będę Dbiegł! Nie dam esię!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, jednak Giść!
Przecież Diść! Będę eiść!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, będę szGedł!
Będę Dbiegł! Nie dam esię!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, jednak Giść!
Przecież Diść! Będę eiść!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, będę szGedł!
Będę Dbiegł! Nie dam esię!

refren śpiewany acapella
To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, jednak Giść!
Przecież Diść! Będę eiść!

To Cnic! To nGic! To nDic!
DoCpóki sił, będę szGedł!
Będę Dbiegł! Nie dam esię!


G D e G D e
G D e G D e


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie+ 60 głosów
anonim
  • Anonimowy Użytkownik
    Gość
    Cudowne

    · Zgłoś · 7 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Patryczek69
    Piękna piosenka

    · Zgłoś · 11 lat
  • stasiuh
    niesamowita piosenka ale akordy sa bledne - powinno byc:
    zwr.:
    eG
    D
    e
    C
    D
    e
    ref.:
    CDG
    C
    GD
    e

    · Zgłoś · 13 lat
  • katalinkaa
    cudowna.. dziękuję;)

    · Zgłoś · 15 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    czadmaster@op.pl
    piękna piosenka:)

    · Zgłoś · 19 lat