Majka Stare Dobre Małżeństwo

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja G
    1.4k ulubionych
G e


G Gdy jestem seam,C myślami biegnęD 
G Do mej najedroższej,C jak rzeka wiernejD 

O GMajeka, nie Cjestem DCiebie Gwa-eartC  D 
GMajeka, Czmieniłbym dla DCiebie cały Gświate  C  D 

G Choć dni mijaeC i czas ucieDka
G Ty jesteś ewierna,C wierna jak rzeDka

O GMajeka, nie Cjestem DCiebie Gwa-eartC  D 
GMajeka, Czmieniłbym dla DCiebie cały Gświate  C  D 

G Byłaś mą gwiaze,C byłaś mą wiosD
G Sennym maerzeniem,C myślą radosD

O GMajeka, nie Cjestem DCiebie Gwa-eartC  D 
GMajeka, Czmieniłbym dla DCiebie cały Gświate  C  D 

G e C D
G e C D
G e C D


G Majkae, nie Cjestem DCiebie Gwa-eartC  D 
GMajeka, Czmieniłbym dla DCiebie cały Gświate  C  D 

G e C D
G e C D
G e C D
G e C D


O GMajeka, nie Cjestem DCiebie Gwa-eartC  D 
GMajeka, Czmieniłbym dla DCiebie cały Gświate  C  D 

G Oddałbym wszysteko,C bo jesteś inDna
G Za jeden emiech,C jedno spojrzeDnie

O GMajeka, nie Cjestem DCiebie Gwa-eartC  D 
GMajeka, Czmieniłbym dla DCiebie cały świat G 



Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 255 głosów
anonim
  • Aleksandra Balicka
    jakie bicie?

    · Zgłoś · 10 miesięcy
  • Ignacy Kolt
    "Miłość tak wierna, już się skończyła. Bo przecież majka, FACETEM BYŁA"

    · Zgłoś · 1 rok
  • Tommy Sopicki
    Kacper, piosenka "Dotykaj mnie" nie jest S.D.M.-u

    · Zgłoś · 3 lata
  • oleander123
    z większością piosenek zespołu SDM jest tak, że albo się je kocha, albo prawie, że nie zna ;)

    · Zgłoś · 8 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    marta
    ta piosenka jest sliczna, moglabym jej sluchac i sluchac ;-)

    · Zgłoś · 21 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Grzesiek gg 3720310
    Piosenka jest po prostu boska! Niedawno "odkryłem" SDM i już ich chiyba kocham :) A kawałek "Dotykaj mnie" jest po prostu mistrzostwem śiwata...

    · Zgłoś · 22 lata
  • Anonimowy Użytkownik
    my
    ja też toj. my!!!!!!!!!!!!!!!!!uwielbiamy ją !!!jest cudowna i dobrze że się tu zanalazła!!! pozdrowienia dla Martusi też słuchałaś ja cłą noc???!!

    · Zgłoś · 22 lata
  • Anonimowy Użytkownik
    Martusia
    Uwielbiam tą piosenkę

    · Zgłoś · 22 lata