Moja i Twoja nadzieja Hey
-
[1] Chwyty na gitarę Tonacja a2k ulubionych
-
[2] Chwyty na gitarę12 ulubionych
e|-------------------------0-------0-------|
h|------0-------0------------3-------3-----|
g|--------5-------4------------2-------2---|
d|---7------5-------5---3------------------|
E|-----------------------------------------|
I.
Nim uw
Nim uwi
II.
I nie
h|------0-------0------------3-------3-----|
g|--------5-------4------------2-------2---|
d|---7------5-------5---3------------------|
A|-----------------------------------------|E|-----------------------------------------|
I.
aSpróbujG powdiedzieć toNim uw
aierzysz że G dNie warto mówić kochamaSpróbujG uczdynić gestNim uwi
aerzysz, że G dNic nie warto robić[Refren]
aNic, naGprawdę dnic nie pomożeaJeśli TGy nie pdomożesz dziś miłościaNic, naGprawdę dnic nie pomożeaJeśli TGy nie pdomożesz dziś miłościII.
aMusiszG odndaleźć nadziejęI nie
aważne, że G dNazwą Ciebie głupcemaMusiszG pozwdolić, by snyaSprawiły byś pamGiętał, że[Refren]
aNic, naGprawdę dnic nie pomożeaJeśli TGy nie pdomożesz dziś miłościaNic, naGprawdę dnic nie pomożeaJeśli TGy nie pdomożesz dziś miłościaMojaG i FTwojaG nadazieja G F G aUczyni GrealFnym Gkrok wa chmurach G F G aMoja Gi TFwoja Gnadziaeja G F G aPozwoliG uczyFnić dGziś acuda G F G [Refren]
aNic, naGprawdę dnic nie pomożeaJeśli TGy nie pdomożesz dziś miłościaNic, naGprawdę dnic nie pomożeaJeśli TGy nie pdomożesz dziś miłościNajpopularniejsze piosenki Hey
- 1 Moja i Twoja nadzieja
- 2 Teksański
- 3 Zazdrość
- 4 List
- 5 Ho!
- 6 Ja sowa
- 7 Mimo wszystko
- 8 Chyba
- 9 Misie
- 10 4 pory







-
Damian Białas
1
zajebibi
·
Zgłoś
·
2 lata
-
Jerzy Sadek
Moim skromnym zdaniem, to jest naprawdę dobrze ✌️☮️. Dziękuję.
·
Zgłoś
·
2 lata
-
dupacyckistylgotycki
2
polowka bicia (czyli dol dol gora) na a i g a na d cale bicie czyli dol dol gora gora dol
·
Zgłoś
·
3 lata
-
Anonimowy Użytkownik
super
·
Zgłoś
·
3 lata
-
guciooo
Całkiem fajnie. Można dać wiele wersji początku utworu, ale ja gram zawsze tak:
·
Zgłoś
·
3 lata
-
tosialol
1
jakie bicie?
·
Zgłoś
·
3 lata
-
śmierdzący leń
Spoczko całkiem tylko zły początek. Myślę że lepsze jest takie rozwiązanie
·
Zgłoś
·
6 lat
Usunięto 1 komentarzgora
-------------------------0---------0----------
-0------0------0-----------3--------3---------
-5-----5-----4--4----2-------2--------2-------
-7----7---5--------3--------------------------- x2
-0----------------------------------------------
-------------------------------------------------
A G D
---------3--1--1--
---1---------3---3
--2-----------------
-----------0---0---
-0----2-----------
------3------------