Ewolucja Pono feat. Sokół

Tekst piosenki

  • Tekst piosenki Redakcja
1.Pamiętam jak dziś zajawki z podwórkowej ławki i ta myśl jak żyć by nie być tu czyimś podwładnym i tak nikt nie wierzył w to że coś kiedyś z nas wyrośnie. Zamiast być coraz ciszej my jesteśmy coraz głośniej. Proste, wszystko cały czas ewoluuje. Od nas tylko zależy jaki to będzie kierunek. Nie ma rzeczy nie możliwych grunt to być prawdziwym a prawdziwym się staje co dotychczas było na niby. Niby nie da się tak żyć na pierwszy rzut oka, niby nie da rady wyjść na ludzi wychowany chłopak w blokach. Popatrz wszystko jest w naszych rękach, każdy może budować tylko nie ma co wymiękać. Rzecz święta to kwestia wiary we własne zamiary jak intencja, pamiętaj tylko też o konsekwencjach tak jak chora konkurencja czujesz że gdzieś to cofa tak wszystko ewoluuje pod warunkiem że to kochasz.

Ref. Cały czas wszystko, wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (wszystko) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje. Cały czas (cały czas) wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (cały czas) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje.

2.Najpierw człowiek szedł z drzew, wyprostował się i poszedł. I Bóg jeden wie ile szedł zanim doszedł do tego że samemu może kontrolować ogień, rozpalać go i gasić go wykorzystując wodę. Potem wymyślił koło i toczyło się to dalej. Miał już mowę i podzielił ląd na kraje. Podzielił moc wszechmocną na różne religie. Stworzył lepszą prawdę bo miał taką ambicje. Eksploatował swą planetę Ziemię ekstremalnie. Wymyślił że jest panem i o niższym machinalnie. Stworzył pieniądze żeby moc rozwinąć handel, substytut towaru czy to nie było genialne? Wybetonował miasta i podłączył to tych klatek telewizje i internet przekazując masą dane. Brak natury w tym, zamiast przerwy spacja. Czy ewoluujemy czy to jest degeneracja?

Ref. Cały czas wszystko, wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (wszystko) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje. Cały czas (cały czas) wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (cały czas) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje. x2

Oceń to opracowanie
Kontrybucje:
Redakcja
Redakcja
anonim