Ten stan Sanah
Tekst piosenki i chwyty na gitarę
-
[1] Chwyty na gitarę Średni658 ulubionych
[cicho]
A
Da-da
Miły
W ciemnym
I
Miejski s
Taki
A ja cię
Aż za ba
I
Mnie ch
Tak
Ja cię l
Aż za ba
I
Mnie ch
Tak l
Całe
W każdej ch
Lubię g
Taki s
A ja cię
Aż za ba
I
Mnie ch
Tak
Ja cię l
Aż za ba
I
Mnie ch
Tak l
Czy odb
Tak m
A ja cię
Aż za ba
I
Mnie ch
Tak
Ja cię l
Aż za ba
I
Mnie ch
Tak l
A
fis ja cięE lAubDię...fis E A Dfis E A Dfis E Afis E A DDa-da
fisda-daEj A Miły
fistak dla mnie Etwój AcygarDa dymW ciemnym
fisszkle coś na dEnieI
Astary DfilmMiejski s
fiszyk i na żEel Awłosy Dw tyłTaki
fisstyl, taki sEtyl, mDh, mhD EPamiętasz po ifismprezie StarbucksA był,D byłEZabrałeś mnie nfisa kawę, niezły Adeal,D dealEGdzieś tam pisfisałam o tym znowuA ty, DtyETak patrzysz nafis mnie, że rumAieńce krDadnieszA ja cię
fislubię E Aż za ba
Ardzo przez Dto myślę już o ślfisubieEO ślubie jużI
A mam nadzDieję, że ty fisteżMnie ch
EceszAPachniesz jak Dwiosenny bezTak
fislubię cię, luEbię cię jakANa zabój DtakJa cię l
fisubię E Aż za ba
Ardzo przez Dto myślę już o ślfisubieEO ślubie jużI
A mam nadzDieję, że ty fisteżMnie ch
EceszAPachniesz jak Dwiosenny bezTak l
fisubię cię, luEbię cię jakANa zabój DlubięCałe
fisdniе zaEpisuję twój Aobraz DbyśW każdej ch
fiswili mógł wE moim iPhoAnie byDćLubię g
fisdy na gitEarze podgArywasz DmiTaki s
fistyl, taki sEtyl D D EPamiętasz po impfisrеzie Starbucks bAył, DbyłEZabrałeś mnie na fiskawę, niezły dAeal, dDealEGdzieś tam pisafisłam o tym znowu tAy, tyD ETak patrzysz na fismnie, że rumieńAce kraDdnieszA ja cię
fislubię E Aż za ba
Ardzo przez Dto myślę już o ślfisubieEO ślubie jużI
A mam nadzDieję, że ty fisteżMnie ch
EceszAPachniesz jak Dwiosenny bezTak
fislubię cię, luEbię cię jakANa zabój DtakJa cię l
fisubię E Aż za ba
Ardzo przez Dto myślę już o ślfisubieEO ślubie jużI
A mam nadzDieję, że ty fisteżMnie ch
EceszAPachniesz jak Dwiosenny bezTak l
fisubię cię, luEbię cię jakANa zabój DlubięfisUu-uuE Czy odb
Aiło mi, cDzy mi odbiłofisUu-uu E Tak m
Aiło mi się DporobiłoA ja cię
fislubię E Aż za ba
Ardzo przez Dto myślę już o ślfisubieEO ślubie jużI
A mam nadzDieję, że ty fisteżMnie ch
EceszAPachniesz jak Dwiosenny bezTak
fislubię cię, luEbię cię jakANa zabój DtakJa cię l
fisubię E Aż za ba
Ardzo przez Dto myślę już o ślfisubieEO ślubie jużI
A mam nadzDieję, że ty fisteżMnie ch
EceszAPachniesz jak Dwiosenny bezTak l
fisubię cię, luEbię cię jakANa zabój DlubięNajpopularniejsze piosenki Sanah
- 1 Nic dwa razy
- 2 Ale jazz!
- 3 Ostatnia nadzieja
- 4 Cząstka
- 5 Eldorado
- 6 Kolońska i szlugi
- 7 2:00
- 8 Szampan
- 9 Szary świat
- 10 Melodia
- 11 Aniołom szepnij to
- 12 No sory
- 13 Hip hip hura!
- 14 Siebie zapytasz
- 15 Królowa Dram
- 16 Hymn
- 17 Mamo tyś płakała...
- 18 Dwoje ludzieńków (B.Leśmian)
- 19 Jestem twoją bajką
- 20 Było, minęło







-
Ola Kowalska
polecam
·
Zgłoś
·
2 lata
-
byczeq
1
nie pasuje mi tutaj fis, zamieniłabym to na G w wersji barowej (jakoś tak to się pisze)
·
Zgłoś
·
4 lata
-
testerkekster
I like it!!!!
·
Zgłoś
·
4 lata
-
testerkekster
I like it!!!!
·
Zgłoś
·
4 lata
-
testerkekster
Like ittt!
·
Zgłoś
·
4 lata
Usunięto 1 komentarz