Melodia Sanah

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja c
    1.7k ulubionych
a Musiałam Fuciec stąd na jakiś cCzas
 Wróciłam nide taka sama
a Żebym nie czFuła, gdy zaboli mnCie
Chcę dziś tdańczyć do rana a  F  C 
 Tylko tdańczyć do rana.aaa.Fa,C ndie...

aNie powiedział nikt, Cże to będzie proste
GNie uprzedził nikt, żed wyleję łzy
aCzy za dużo ich? TrCochę to żałosne
GCo zostało mdi

a Została Cmi tylko melodia
G Zagłusza dpłacz, mówię sobie:
a"Tańcz, tańcz, Ctańcz", ale nie wiem
Gjak... dooo

a Pociesza Cmnie tylko melodia
G Tłumi mój dżal, mówię sobie:
a"Tańcz, tańcz, Ctańcz", może to coś
Gda... dooo

a Dla ciebie Fowa nie znaczyły Cnic
A ja na dserio je brałam
a Dla ciebie Fbyłam jedną z wielu Cpań
A ja już dślub planowałaa-Fa-Cam,
Znowu sdama zostałaa-Fa-Cam
Sadma


a Została Cmi tylko melodia
G Zagłusza dpłacz, mówię sobie:
a"Tańcz, tańcz, Ctańcz", ale nie wiem
Gjak... dooo


a Pociesza Cmnie tylko melodia
G Tłumi mój dżal, mówię sobie:
a"Tańcz, tańcz, Ctańcz", może to coś
Gda... dooo

Koałysz, koCłysz, koGłysz, kodłysz |x2

a Została Cmi tylko melodia |
G Zagłusza dpłacz, mówię sobie: |
a"Tańcz, tańcz, Ctańcz", ale nie wiem |
Gjak... dooo |delikatniej

a Pociesza Cmnie tylko melodia
G Tłumi mój dżal, mówię sobie:
a"Tańcz, tańcz, Ctańcz", może to coś
Gda... dooo

aNie powiedział nikt, Cże to będzie proste
GNie uprzedził nikt, żed wyleję łzy
aCzy za dużo ich? TrCochę to żałosne
GCo zostało mdi

aPozostała Cw mojej głowie Gta melodiad |
aDo jej nutek Ctańczę sobie, Ggra melodiad |krótkie, tłumione uderzenia


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 519 głosów
anonim
  • Dariusz Radon
    Ja się wczoraj nauczyłem pełnego

    · Zgłoś · 3 tygodnie
  • mariastrzyz1
    F-dur możesz sobie oszukać w taki sposób ja też tak robię:) T tylko wejdź sobie na stronę pt. guitartuna.com i tam masz super f-dur

    · Zgłoś · 9 miesięcy
  • Ala Płachno
    świetne opracowanie dziekuje

    · Zgłoś · 9 miesięcy
  • Marcelina An
    Martyna Więcek może G ??

    · Zgłoś · 9 miesięcy
  • anonim
    Anonimowy Użytkownik
    wie ktoś jakim akordem można zastąpić akord F? Nie potrafię go zagrać...xd

    · Zgłoś · 11 miesięcy
  • |GuitarPlayer|
    ogólnie to wydaje mi się, że Sanah ma najlepsze piosenki jeśli chodzie grę na gitarze bo jest tu dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych

    · Zgłoś · 1 rok
  • spotkalka
    Bicie na zwrotce jest na 1 a na ref na 4 :))

    · Zgłoś · 2 lata
  • zazizu145

    · Zgłoś · 3 lata
  • pannanadia
    suuper ❤️ genialnie ❤️

    · Zgłoś · 4 lata
  • Zuzanna Grzegorzek
    Jakie kurcze bicie na 4 na 3 czy na 2

    · Zgłoś · 4 lata
Usunięto 2 komentarze
Wszystkie komentarze