Jaki był ten dzień Turbo
-
[1] Chwyty na gitarę Początkujący Tonacja d1k ulubionych
-
[2] Chwyty na gitarę Początkujący614 ulubionych
-
[3] Chwyty na gitarę7 ulubionych
dPóźno Bjuż, oCtwiera się anoc,Sen pod
Bchodzi do drzFwi na Gpalcach jak Akot,dNadchodzi Bczas Cucieczki naa aut,Gdy
Bkolejny mój Fdzień Gwspomnieniem się Astał.Jaki
dbył ten Bdzień,CCo darował, aco wziął.Czy mnie
Bwyniósł pod Fniebo,Czy
Grzucił na Adno.Jaki
dbył ten Bdzień,Czy coś
Czmienił, czy anie,Czy był
Btylko naFdzieją na Gdobre i Azłe.dŁagodny Bmrok Czasłania mi atwarzJakby
Bprzeczuł, że Fchcę być sobą Gchoć Araz.Nie
dskarżę Bsię, że Cmam to co amam,Że
Bprzegrałem coś Fznowu, i Gjestem tu Asam.Jaki
dbył ten Bdzień,CCo darował, aco wziął.Czy mnie
Bwyniósł pod Fniebo,Czy
Grzucił na Adno.Jaki
dbył ten Bdzień,Czy coś
Czmienił, czy anie,Czy był
Btylko naFdzieją na Gdobre i Azłe.dMiliony Bgwiazd do Csnu tulą acięSwe
Bpromienie ci Fślą więc Gchciej przyjąć AjeMi
dniony Bdzień złóż u Cnieba awrótNiech po
Bpłynie meFlodia z księGżycowych AnutJaki
dbył ten Bdzień,CCo darował, aco wziął.Czy mnie
Bwyniósł pod Fniebo,Czy
Gzrzucił na Adno.Jaki
dbył ten Bdzień,Czy coś
Czmienił, czy anie,Czy był
Btylko naFdzieją na Gdobre i Azłe.****
Taby:
zwrotka:
d B C ae-|---1------1---------3----------------------------------------|
B-|-3------3---3---------5-5--5-5-5h6p5-------------------------|
G-|-----2--3-----3-3s5-----5------------7-5---------------------|
D-|-0--------------0-------x------------------------------------|
A-|------------------------0------------------------------------|
E-|-------------------------------------------------------------|B F G Ae-|-------------------------------------------------------------|B-|-6------6---------------8-6s5--5-------5---------------------|
G-|-7-7----5-5-----------7--------6-7p6-------------------------|
D-|-8---8--7---7-------9----------7-----7-----------------------|
A-|-8------8-----8--10------------0-----------------------------|
E-|-------------------------------------------------------------|d B C ae-|---1------1---------3----------------------------------------|
B-|-3------3---3---------5-5--5-5-5h6p5-------------------------|
G-|-----2--3-----3-3s5-----5------------7-5---------------------|
D-|-0--------------0-------x------------------------------------|
A-|------------------------0------------------------------------|
E-|-------------------------------------------------------------|E-|-------------------------------------------------------------|B F G Ae-|-------------------------------------------------------------|B-|-6------6----------------------5-------5---------------------|
G-|-7-7----5-------------7-7h9p7--6-7p6-------------------------|
D-|-8---8--7-8p7-------9----------7-----7-----------------------|
A-|-8------8-----8--10------------0-----------------------------|
E-|-------------------------------------------------------------|
alternatywne zakończenie:
B F G Ae-|-------------------------------------------------------------|B-|-6------6--------------3p1-----------------------------------|
G-|-7-7----5-5-----------------2--------------------------------|
D-|-8---8--7---7--------0------2--------------------------------|
A-|-8------8-----8----0--------0--------------------------------|
E-|-----------------3-------------------------------------------|
Najpopularniejsze piosenki Turbo
- 11 Smůlu máš
- 12 Zeptám se racků
- 13 Smutek bláznů
- 14 Tam kde bydlí vrany
- 15 Volnej pád
- 16 To bude pánové jízda
- 17 Zahráváš si s ohněm
- 18 Přestáváš snít
- 19 Ptáků se ptej
- 20 Láska je lidem třeba








-
sophiemaslan02
polecam troszkę łatwiej- e-C-D-h, C-G-a-H (albo ja gram zazwyczaj H7 bo jest łatwiej a nie zmienia brzmienia)
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Alex Haraszun
Bicie ⬇️⬇️⬆️ czyli połówki
·
Zgłoś
·
2 lata
-
athne
polecam od h
·
Zgłoś
·
2 lata
-
Anna Rutyna
polecam chwyty dBCa BFga(za drugim razem BFgC)
·
Zgłoś
·
2 lata
-
Angelika Manolow
jakie bicie?
·
Zgłoś
·
2 lata
-
Julcia
Ktoś wie jakie bicie?
·
Zgłoś
·
7 lat
-
biu
1
jakie jest bicie do tego?
·
Zgłoś
·
11 lat
-
Cripex
3
Cudowna piosenka :P Te obozy, rajdy i biwaki które minęły od razu mi się przypominają :D
·
Zgłoś
·
14 lat
-
Cinas
2
bardzo dobrze pasują też chwyty : aFGe FCdE
·
Zgłoś
·
15 lat
-
MAddie:)
są po prostu łatwiejsze chwyty:)
·
Zgłoś
·
16 lat
Usunięto 3 komentarze137 DH 'Ventus' z Hufca Skierniewice pozdrawia :D
proste i łatwe w użyciu :)
Piosenka jest super
I dobrze one wychodzą :_)