Wehikuł czasu Dżem
-
[1] Chwyty na gitarę Średni Tonacja A8.7k ulubionych
-
[2] Tekst piosenki9 ulubionych
A E fis DA E D AA E fis DA E D AA E fis DA E D AA Pamiętam Edobrze fisideał DswójA MarzeEniami Dżyłem jak AkrólA Siódma Erano, fisto dla mnie DnocPra
Acować nie Echciałem, Dwłóczyłem AsięA Za to Edo puszki zafismykano DmnieAZa to Ezwykle zaDmykano AmnieA Po knajpach Egrywałem za fispiwko i DchlebANa szyciu Ebluesa tak Dmijał mi Adzień[Refren]
E Tylko fisnocą Ddo klubu APulsJam
Esession do fisrana, tam Dkrólował AbluesTo
Ejuż mifisnęło, ten Dklimat, ten AluzEWspaniali fisludzie Dnie powrócąDNie powrócą jużA E fis DA E D AA Lecz we mnie Ezostało fiscoś z tamtych DlatMój
Amały inEtymny Dmuzyczny AświatAGdy tak wspoEminam ten fisminiony DczasWiem
Ajedno, że Eto nie Dposzło w AlasADużo bym Edał, by fisprzeżyć to DznówAWehikuł Eczasu Dto byłby AcudAMam jeszcze Ewiarę, odfismieni się DlosZnów
Akwiatek do Elufy Dwetknie im Aktoś[Refren]
E Tylko fisnocą Ddo klubu APulsJam
Esession do fisrana, tam Dkrólował AbluesTo
Ejuż mifisnęło, te Dczasy ten AluzEWspaniali fisludzie Dnie powrócąDNie powrócą jużA h A h A h A DA h A h A h A DA h A h A h A DA h A h A h A DA h A h A h A DA h A h A h A DA h A h A h A DA h A h A h A DA E fis DA E D AA E fis DA E D A[Refren]
E Tylko fisnocą Ddo klubu APulsJam
Esession do fisrana, tam Dkrólował AbluesTo
Ejuż mifisnęło, te Dczasy ten AluzEWspaniali fisludzie Dnie powrócąDNie powrócą jużA E fis DA E D AA E fis DA E D A / D A / D A-||------------------------------------------------------||
-||------------------------------------------------------||
-||--------------------------------------2----2-4-2------||
-||--2----2------2--------------------0--0----0-0-0-4-2--||
-||--0----0-3/4---0-2--2-----------0---------------------||
-||-----------------0--0-3/4-0--2------------------------||
-||------------------------------------------------------||
-||------------------------------------------------------||
-||------------------------------4--2--------------------||
-||--2----2------2---------------0--0--4--2----2-0/2-0---||
-||--0----0-3/4---0-2--2---------------0--0----0--0--0---||
-||-----------------0--0--3/4-0--------------------------||
Informacje o Piosence
Utwór ten jest uważany za jeden z największych przebojów zespołu Dżem. Jednak jedna z najbardziej znanych wersji utworu została nagrana w katowickim Spodku w 1992 roku, a następnie umieszczona na płycie z tego koncertu pt. Wehikuł czasu – Spodek ’92. Był to ostatni utwór w wykonaniu Ryszard Riedla.
Najpopularniejsze piosenki Dżem
- 11 Skazany na bluesa
- 12 Autsajder
- 13 Lunatycy
- 14 Ballada o Dziwnym Malarzu
- 15 Mała aleja róż
- 16 Zapal świeczkę
- 17 Paw
- 18 Dusza
- 19 Modlitwa III
- 20 Jesiony








-
lukaslich2013
zamiast fis mozna grac A ale przsuniete o jeden prog w dol i na samych strunach najcieńszych
·
Zgłoś
·
1 tydzień
-
Amelia Krawiec
1
fis można grać a, i h można grać G
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Julia Wieczorek
bicie ⬇️⬇️⬆️
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Julia Wieczorek
4
mam pytanie czym mogę zastąpić fis??? uczę się dopiero chwytów barowaych wiec jest trochę ciężko
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Wojciech Płocha
fajna dla początkujących
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Kacper Pietrzak
1
Ja to polecam soundfarm na YT, on wam to świetnie wytłumaczy.
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
gostekkacper47
bicie bardzo proste cały czas w ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Zuzanna Myśliwa
1
polecam fis zamienić na fis-mol
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Zuzaa
ja gram całą dół - dół dół góra
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Szymon Paterek
kocham
·
Zgłoś
·
4 miesiące
Usunięto 6 komentarzy