Mów mi dobrze Happysad

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę
    371 ulubionych
I.
a Mów mi dobrze, dobrze mi dmów
Łaskocz czuleG warkoczem ciepłych sałów
Wilgotnym szeptem przytul dmnie
I mów mi dobrze,G nie mów mi aźle

II.
a Rozłóż przede mną księgę zaklęć i wdróżb
Okutą w obwoGlutę twoich ramion i aud
I czaruj we mnie na ołtarz duszę dzłóż
I w dusznym kącieG rzuć na mnie urok sawój


III.
a I niech utonę w gorących wodach mdórz
Cichych westchnieńG wyssanych z twoich aust
I mów mi dobrze językiem jakim chdcesz
Mów mi dobrzeG, tylko nie mów mi aźle


a d x2


a Bo ja na złe, bo ja na złe reaguję dźle
I kurczę sidę, w sobie zamykam
I kurczę sidę, w sobie zamykam

a Bo ja na złe, bo ja na złe reaguję dźle
I kurczę sidę, w sobie zamykam
I kurczę sidę, w sobie zamykam

a Bo ja na złe reaguję dźle
I kurczę się, w Gsobie zamykam

a Bo ja na złe reaguję dźle
I kurczę się, w Gsobie zamykam


IV.
a Mów mi dobrze, dobrze mi dmów
I mów mi dobrze,G dobrze mi amów
Mów mi dobrze, mów dobrze dmi
Mów mi dobrzeG, albo nie mów anic

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie+ 53 głosy
anonim
  • KsPuchatek
    na 4/4 dobrze brzmi

    · Zgłoś · 3 lata
  • Anonimowy Użytkownik
    Emilia
    Wie ktoś może jakie bicie do tego utworu?

    · Zgłoś · 10 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    botwa
    przy "kurczę się w sobie zamykam" wydaję mi się że powinno być G

    · Zgłoś · 12 lat
  • Paulina Foryś
    kawałek, który sprawił, że od dwóch lat słucham happysad'u nałogowo : )

    · Zgłoś · 13 lat
  • Angela
    Swietna piosenka!!

    · Zgłoś · 15 lat