Kołysanka dla nieznajomej Perfect

CGdy nie bawi cięa już
FŚwiat zabawek mechanicznych
CKiedy dręczy cięa ból
FNiefizyczny

CZamiast słuchać bzdur
aGłupich telefoenicznych wróżek zza siedmiuF mórzC F
Spytaj siebie czegoG praagniesz
DlaFczego kłamiesz że miałaśG wszystko

CGdy udając żea śpisz
FW głowie tropisz bajki z gazet
CKiedy nie chcesz juża śnić
FCudzych marzeń

CBoso do mnie przyjdź
aI od progu bezwsetydnie powiedz mi czegoF chceszC F
Słuchaj jak dwa sercaG bia
Co Fludzie myślą - to Gnieistotne
[Refren]
CKoG7chaja7 mnieG C
CKoG7chaja7 mnieG C
CKoG7chaja7 mnie nieprzytomnie
Jake zapalniczka płomień
JakF sucha studniaG wodę
F7+Kochaj mnie namięGtnieatakF7+
GJakby świat się skończyćC miał

CSwoje miejsce znajdź
aI nie pytaj czye taki układ ma jakiśF sensC F
FSłuchaj co twe ciałoG mówia
W miłoFsnej studni już nieG utoniesz
[Refren]
CKoG7chaja7 mnieG C
CKoG7chaja7 mnieG C
CKoG7chaja7 mnie nieprzytomnie
Jak zaepalniczka płomień
JakF słucha studniaG wodęC

CKoG7chaja7 mnieG C
CKoG7chaja7 mnieG C
CKoG7chaja7 mnie nieprzytomnie
Jak eksiężyc w oknie śmiej się i F7+płacz
Na Glinie nad aprzepaścią F7+tańcz
Aż w Gjedną krótką achwilę
FPojmiesz po co Gżyjesz C

aby być zgodny z oryginałem trzeba przestroić giętarkę o pół tonu


Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 734 głosy
anonim
  • S “MaXi” L
    na refren polecam C G pojedyńczo potem a-mol zagrać połową bicia na 6 G góra dół C jedno do dołu i ostatnie a już całe Bicie na zwrotke ⬇️ ⬇️⬆️⬇️⬆️ i na refren ⬇️⬇️⬆️⬆️⬇️⬆️

    · Zgłoś · 3 dni
  • julka67
    jakie bicie?

    · Zgłoś · 2 miesiące
  • julka67
    jakie bicie

    · Zgłoś · 2 miesiące
  • polina777
    https://www.youtube.com/watch?v=KBlU70kN... Co myślicie o tym opracowaniu? Czy jeśli chciałabym wprowadzić te zmiany to powinnam zrobić korektę czy nowe opracowanie?

    · Zgłoś · 1 rok
  • Piotr Eś
    Oryginalna tonacja jest raczej w H niż w C. Można tak i tak, ale lepiej brzmi w H. W refrenie należy wrócić przez Fis7 do H, tak że mamy sekwencje H Fis7 gis7, Fis7 H - H Fis7 gis7 Fis7 H. Akord e7 (f7 wg tonacji C) totalnie mi nie pasuje, gram w tym miejscu E.

    · Zgłoś · 2 lata
  • Stormi 420
    Nie gra mi refren nie wiem czemu ale mam traumę po próbie zagrania tego

    · Zgłoś · 2 lata
  • Dawid Ziemiński

    · Zgłoś · 2 lata
  • szymon235
    Grajcie od "G" i na końcu zwrotek można dodać D

    · Zgłoś · 3 lata
  • Marcin Markow
    Nie czytajcie porad Kacpra, bo pisze bzdury. Każdy z jego wpisów jest bazwartościowy.

    · Zgłoś · 3 lata
  • Rafał Gapiński
    Super! Mi pasuje w "G"

    · Zgłoś · 4 lata
Usunięto 6 komentarzy
Wszystkie komentarze