Kolońska i szlugi Sanah

aTa kolońska i szlFugi
Z tobą lipiec był dCługi
Dobrze wiesz, że Gskniłam
O tobie śniałam
W tle Del Rey LFana
Pogaduchy do raCna
Po nas nic nie zGostanie
Piosnek parę


FZmieniłeś numer, waiem
Netfix na TCVN
U boku Barbie, a ty KGen
Uuu to tylko Fmała sympatia sprzed alat
Mijam na poCczcie i widzę jak zGbladł


FNa Grochowie laoft
Robota w MicroCsoft
A na mieście plotek Gsto
Oł to tylko sFłowa nie bolą ajuż
Dobra, nieważnCe, mam w plecach twóGj nóż


aTa kolońska i szlFugi
Z tobą lipiec był dCługi
Dobrze wiesz, że Gskniłam
O tobie śniałam
W tle Del Rey LFana
Pogaduchy do raCna
Po nas nic nie zGostanie
Piosnek parę
aKolońska i szluFgi
Z tobą lipiec był dCługi
Dobrze wiesz, że Gskniłam
O tobie śniałam
W tle Del Rey LFana
Pogaduchy do raCna
Po nas nic nie zGostanie
Piosnek parę


FMinęło kilka alat
Tyś innej serce skrCadł
A pod postem widzę lGajk
No a w nocy dFzwonisz o 2 i waiem
Dla ciebie ja jCestem ramieniem do Głez


FMam wodoodporny tuasz
Wiec przewóz albo wCóz
Ty odchodzisz - dla mnie luGz
Uuu a w tej Fmaseczce nie poznam ca
Wiadomka,to konCiec
Bez ciebie mi lGżej


aTa kolońska i szlFugi
Z tobą lipiec był dCługi
Dobrze wiesz, że Gskniłam
O tobie śniałam
W tle Del Rey LFana
Pogaduchy do raCna
Po nas nic nie zGostanie
Piosnek parę

aKolońska i szluFgi
Z tobą lipiec był dCługi
Dobrze wiesz, że Gskniłam
O tobie śniałam
W tle Del Rey LFana
Pogaduchy do raCna
Po nas nic nie zGostanie
Piosnek parę

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 372 głosy
anonim
  • Hanna Samborska
    Fajne i proste. Ja się uczę od kilku dni i jest super . Polecam

    · Zgłoś · 1 miesiąc
  • Sandra Ch
    @Emilka bez przesady ludize się mogą uczyć dopiero

    · Zgłoś · 1 miesiąc
  • zizibi-kotek

    · Zgłoś · 2 miesiące
  • Wiktoria

    · Zgłoś · 3 miesiące
  • Kawix
    @Emilka, tak każdy może samemu dopasować bicie, ale nie każdy potrafi. Dla niektórych jest to duży problem szczególnie na początku przygody z gitarą.

    · Zgłoś · 7 miesięcy
  • Emilka
    wy wiecie że bicie macie sami sobie w głowie utworzyć do tej melodi i każdemu pasuje inaczej?

    · Zgłoś · 8 miesięcy
  • Asia
    F można zastąpić F7+

    · Zgłoś · 9 miesięcy
  • Weronika
    jest okej, ale polecam z kapodasterem na 1 progu i jeżeli ktoś jest początkujący TP chwyty mogą być e C G D

    · Zgłoś · 1 rok
  • |GuitarPlayer|
    fajne lecz według mnie lepiej brzmi z kapodasterem na 1 progu

    · Zgłoś · 1 rok
  • ninastoltmann9
    Kocham

    · Zgłoś · 2 lata
Usunięto 5 komentarzy
Wszystkie komentarze