Kolońska i szlugi Sanah
-
[1] Chwyty na gitarę Początkujący2.4k ulubionych
-
[2] Chwyty na gitarę Początkujący10 ulubionych
aTa kolońska i szlFugiZ tobą lipiec był d
CługiDobrze wiesz, że tę
GskniłamO tobie śni
ałamW tle Del Rey L
FanaPogaduchy do ra
CnaPo nas nic nie z
GostaniePiosnek parę
FZmieniłeś numer, waiemNetfix na T
CVNU boku Barbie, a ty K
GenUuu to tylko
Fmała sympatia sprzed alatMijam na po
Cczcie i widzę jak zGbladłFNa Grochowie laoftRobota w Micro
CsoftA na mieście plotek
GstoOł to tylko s
Fłowa nie bolą ajużDobra, nieważn
Ce, mam w plecach twóGj nóżaTa kolońska i szlFugiZ tobą lipiec był d
CługiDobrze wiesz, że tę
GskniłamO tobie śni
ałamW tle Del Rey L
FanaPogaduchy do ra
CnaPo nas nic nie z
GostaniePiosnek parę
aKolońska i szluFgiZ tobą lipiec był d
CługiDobrze wiesz, że tę
GskniłamO tobie śni
ałamW tle Del Rey L
FanaPogaduchy do ra
CnaPo nas nic nie z
GostaniePiosnek parę
FMinęło kilka alatTyś innej serce skr
CadłA pod postem widzę l
GajkNo a w nocy d
Fzwonisz o 2 i waiemDla ciebie ja j
Cestem ramieniem do GłezFMam wodoodporny tuaszWiec przewóz albo w
CózTy odchodzisz - dla mnie lu
GzUuu a w tej
Fmaseczce nie poznam caięWiadomka,to kon
CiecBez ciebie mi l
GżejaTa kolońska i szlFugiZ tobą lipiec był d
CługiDobrze wiesz, że tę
GskniłamO tobie śni
ałamW tle Del Rey L
FanaPogaduchy do ra
CnaPo nas nic nie z
GostaniePiosnek parę
aKolońska i szluFgiZ tobą lipiec był d
CługiDobrze wiesz, że tę
GskniłamO tobie śni
ałamW tle Del Rey L
FanaPogaduchy do ra
CnaPo nas nic nie z
GostaniePiosnek parę
Najpopularniejsze piosenki Sanah
- 1 Nic dwa razy
- 2 Ale jazz!
- 3 Ostatnia nadzieja
- 4 Cząstka
- 5 Eldorado
- 6 Kolońska i szlugi
- 7 2:00
- 8 Szampan
- 9 Szary świat
- 10 Melodia
- 11 Aniołom szepnij to
- 12 No sory
- 13 Hip hip hura!
- 14 Siebie zapytasz
- 15 Królowa Dram
- 16 Hymn
- 17 Mamo tyś płakała...
- 18 Dwoje ludzieńków (B.Leśmian)
- 19 Jestem twoją bajką
- 20 Było, minęło







-
Hanna Samborska
Fajne i proste. Ja się uczę od kilku dni i jest super . Polecam
·
Zgłoś
·
1 miesiąc
-
Sandra Ch
@Emilka bez przesady ludize się mogą uczyć dopiero
·
Zgłoś
·
1 miesiąc
-
zizibi-kotek
·
Zgłoś
·
2 miesiące
-
Wiktoria
·
Zgłoś
·
3 miesiące
-
Kawix
@Emilka, tak każdy może samemu dopasować bicie, ale nie każdy potrafi. Dla niektórych jest to duży problem szczególnie na początku przygody z gitarą.
·
Zgłoś
·
7 miesięcy
-
Emilka
wy wiecie że bicie macie sami sobie w głowie utworzyć do tej melodi i każdemu pasuje inaczej?
·
Zgłoś
·
8 miesięcy
-
Asia
1
F można zastąpić F7+
·
Zgłoś
·
9 miesięcy
-
Weronika
jest okej, ale polecam z kapodasterem na 1 progu i jeżeli ktoś jest początkujący TP chwyty mogą być e C G D
·
Zgłoś
·
1 rok
-
|GuitarPlayer|
1
fajne lecz według mnie lepiej brzmi z kapodasterem na 1 progu
·
Zgłoś
·
1 rok
-
ninastoltmann9
2
Kocham
·
Zgłoś
·
2 lata
Usunięto 5 komentarzy