Szary świat Sanah

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę Średni Tonacja Cis
    1.6k ulubione
e----4---4---4---4---4---4---4---4
h---------------------------------
g------6---6---6---6---6---6------
d---------------------------------
a---------------------------------
e---------------------------------

 Lubiła Cisróże i śpiewała bjazz.
 Wiecznie nie w swojej Fisskórze,
Gis Pytała, jak to bjest.

 Zanurzona w maCisrzeniach,
 Gdy wkładała bdres.
 Mówili tak w teleFiswizji,
Gis Trzeba jakieś bmieć.

 A gdyby na Fisparkiet ktoś
Cis Porwał ją choć Gisraz. (uooo)
 Zniknąłby Fiscały świat,
Cis Gdy orkiestra Gisgra.
 Lecz ta meblodia się skończy i Fistak. Tańcz ze mną,
Cis Niech ściany się kręGis. No tańcz.
 Ta meblodia się Gisskończy i Fistak. Tańcz ze mną.
Cis Sekundy pędząGis. No tańcz.
 Potem bpowróci mój szary Cisświat

 On lubił się Ciswłóczyć po mieście co bdzień.
 Na pamięć ulic się Fisuczyć,
Gis Przyjacielem bcień.
 Mieszkanie nieCisduże i kredytów bpięć.
 Bez windy na samej Fisgórze
Gis Uśmiechnięty bszedł.

 A gdyby na Fisparkiet ktoś
Cis Porwał go choć Gisraz. (uooo)
 Zniknąłby Fiscały świat,
Cis Gdy orkiestra Gisgra.
 Lecz ta meblodia się Gisskończy i Fistak. Tańcz ze mną.
Cis Niech ściany się kręGis. No tańcz.
 Ta meblodia się Gisskończy i Fistak. Tańcz ze mną.
Cis Sekundy pędząGis. No tańcz.
 Potem bpowróci Gismój szary Fisświat.
................ (Wróci szary świat.) (2. głos)
Cis Uuu, ooo.Gis No tańcz.
 Potem bpowróci Gismój szary Fisświat.
................ (Wróci szary świat.) (2. głos)
Cis Uuu, ooo.Gis No tańcz.
 Potem bpowróciGis mój szary Fisświat. Tańcz ze mną.
Cis Niech ściany się kręGis. No tańcz.
 Ta meblodia się Gisskończy i Fistak. Tańcz ze mną.
Cis Sekundy pędząGis. No tańcz.
 Potem bpowróci mój szary Fisświat.

... Cis Gis b
Fis Cis Gis b

Fis Tańcz ze mną.
Cis Niech ściany się kręGis. No tańcz.
 Ta meblodia się Gisskończy i Fistak. Tańcz ze mną.
Cis Sekundy pędząGis. No tańcz.
Potem pbowróci mój szary Cisświat.

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 348 głosów
anonim
  • Martha
    Ja gram zwrotka: C, am, F, G Refren: F, C, G, am :)

    · Zgłoś · 2 tygodnie
  • hannagniady
    jakie bicie

    · Zgłoś · 2 miesiące
  • laurabartczak9
    Akordy dla mnie nie są zbytnio zrozumiałe a ja gram jeszcze na ukulele i mi jest o wiele trudniej😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    · Zgłoś · 5 miesięcy
  • laurabartczak9
    Akordy dla mnie nie są zbytnio zrozumiałe a ja gram jeszcze na ukulele i mi jest o wiele trudniej😭😭😭😭😭😭😭😭😭

    · Zgłoś · 5 miesięcy
  • Emilka
    akordy na ukulele można zmienić w ustawieniach jak wejdzie się na swój profil

    · Zgłoś · 7 miesięcy
  • little.old.me
    Ja gram C a F

    · Zgłoś · 11 miesięcy
  • doris
    tak w kolko

    · Zgłoś · 2 lata
  • doris
    Ja gram bicie ggddgd

    · Zgłoś · 2 lata
  • doris
    Ukulele tak samo jak i na gitarę. Fajne opracowanko. Lubię to. :) :D :b ;)

    · Zgłoś · 2 lata
  • Urszula Ignyś
    grajcie od C-dur z capo na 2progu

    · Zgłoś · 2 lata
Wszystkie komentarze