Encore, jeszcze raz Jacek Kaczmarski

Tekst piosenki i chwyty na gitarę

  • [1] Chwyty na gitarę
    156 ulubionych
[Zwrotka 1]
Mam wszystko, aczego może dchcieć uczciwy aczłowiek
Światoapogląd, wykształdcenie, młodość, Czdrowie
Rodzinę, Fktóra kocha mnie, dwie, trzy koabiety
Gitarę, E7psa i ofiFcerskie epoE7lety
To wszystko amiało cel i dotom jest u acelu
Na straży apól bezkresnych dstrażnik, jeden z Cwielu
Przy lampie Fleżę, drzwi zamknięte, płomień adrga
A ja przez E7szpadę uczę Fskakać swego E7psaFE7  
[Refren]
Na ddrzwi się nie oglądaja, nasienie sobacze
Gdzie w E7śniegach nocny wilka trop i azaspy po A7pas
dSkacz, jak ci każę, będę apatrzył jak skaczesz!
EnE7core, encore, jeszcze arazA7
dSkacz, jak ci każę, będę apatrzył jak skaczesz!
EnE7core, jeszcze araz!
[Zwrotka 2]
Za oknem aposterunku dnic nie dzieje asię
Czego bym aumiał dopildnować, albo Cnie
Dali tu Fstertę starych futer i człoawieka
Ażeby E7był i nie wiaFdomo na co E7czekał
Więc przypuaszczenia snuję, dliczę sęki w aścianach
Czasem przeakłuję końcem dszpady karaCkana
W oku mam Fbłysk od knota, co się w lampie ażarzy
Czerwony E7odcisk dłoni Fna podpartej E7twaFrzE7y!
[Refren]
Na ddrzwi się nie oglądaja, nasienie sobacze
Gdzie w E7śniegach nocny wilka trop i azaspy po A7pas
dSkacz, jak ci każę, będę apatrzył jak skaczesz!
EnE7core, encore, jeszcze arazA7
dSkacz, jak ci każę, będę apatrzył jak skaczesz!
EnE7core, jeszcze araz!
[Zwrotka 3]
Tak, jest gdzieś aświat, obce dzyki, lecz nie atu
Tu z ust doabywam głos, by drzucić rozkaz Cpsu!
konsteFlacje gwiazd i nieprzebyte adrogi
Ja krokiem E7izbę mierzę, Fgdy zdrętwieją E7nogi!
I wtedy aszczeka pies na dostróg moich abrzęk
Ze ściany arezonuje dmu gitary Cdźwięk
Ze wspomnień Fpieśni, które znam, tka wątek awróżb
Jak gdybym E7kiedyś swoje Fżycie przeżył E7jużF  E7  
[Refren]
Na ddrzwi się nie oglądaja, nasienie sobacze
Gdzie w E7śniegach nocny wilka trop i azaspy po A7pas
dSkacz, jak ci każę, będę apatrzył jak skaczesz!
EnE7core, encore, jeszcze arazA7
dSkacz, jak ci każę, będę apatrzył jak skaczesz!
EnE7core, jeszcze araz!
[Zwrotka 4]
Więc jem i aśpię, pies śledzi dwszystkie moje aruchy
Gdy piję, apowiem czasem dcoś, on wtedy Csłucha
I widzę w Foknie, zamiast zimy, lampę, apsa
I ofiE7cera, który Fpije tak jak E7ja!
Nic nie ma aza tą ścianą z dwielkich, ciemnych abelek
Nad stropem anazbyt niskim, dby skorzystać z Cszelek!
Nic we mnie, Fprócz do świata żalu dziecięacego
Tu nikt nie E7widzi, więc się Fwstydzić nie mam E7czeFgoE7
[Zakończenie]
Odczami za mną nie wódźa, nasienie sobacze!
Gdy E7piję w towarzystwie alakoholowych A7zmor!
I dnie liż mnie po rękach, gdy abiję cię i płaczę!
Jeszcze E7raz! Jeszcze raz! EnacorA7e!
I dnie liż mnie po rękach, gdy abiję cię i płaczę!
Jeszcze E7raz! Enacore!

Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Dobry 38 głosów
anonim
  • Anonimowy Użytkownik
    Donald Tfu!sk
    Na drzwi się nie oglądaj, nasienie sobacze, d a
    Gdzie w śniegach nocny wilka trop i zaspy po pas. E7 a A7
    Skacz, jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz! a d ----------da
    Encore, encore, jeszcze raz! E7 a A7

    · Zgłoś · 8 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    I od Pogardy
    Zamiast beczeć sam dodaj swoje chwyty...

    · Zgłoś · 8 lat
  • medialny
    się przyczepił...
    wiadomo, że to się inaczej gra, chodzi o sam schemat....

    · Zgłoś · 14 lat
  • Tomasz Kulczyński
    złe chwyty . co to jest ? ogniskowe granie ?!

    · Zgłoś · 15 lat