Nie było miejsca dla Ciebie Kolędy

d Nie było miejsca dla A7Ciebie
w Betlejem w żadnej gosdpodzie
i narodziłeś się, A7Jezu,
w stajni, w ubóstwie i dchłodzie.

Nie było Fmiejsca, choć Czszedłeś
jako ZbaA7wiciel na dziemię,
by wyrwać z czarta nieA7woli
nieszczęsne Adama dplemię.

d Nie było miejsca, choć A7chciałeś
ludzkość przytulić do dłona
i podać z krzyża grzeszA7nikom
zbawcze, skrwawione radmiona.

Nie było Fmiejsca, choć zCszedłeś
ogień miA7łości zadpalić
i przez swą mękę najA7droższą
świat od zagłady odcalić.



Zaloguj się aby zobaczyć całe opracowanie

Zaloguj się
Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Niczego sobie 308 głosów
anonim
  • Wioleta Zawada
    Ja zamiast g gram C
    d C A7 d
    F C A7 d
    d C A7 d

    · Zgłoś · 1 rok
  • Bogumil Rylewicz
    Fajne opracowanie. Lepsze tylko mogłyby być nuty, ale tutaj nie o to chodzi, ale o to aby przedstawić wersję dla każdego kto chce zagrać prosty akompaniament i zdecydowanie oceniam to opracowanie na 5, w skali od 1 do 5. :-)

    · Zgłoś · 2 lata
  • Martyna Sobala
    Bardzo fajnie chwyty wymyślili zagrałam kilka razy i powiedziałam se w myślach że zdziwieniem bo zwykle na wywrocie są chwyty pomylone a ta piosenka z takimi chwytami jak podali brzmi Extra polecam

    · Zgłoś · 6 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Ari 1
    Ten C pod spodem to nie przypadkiem F???

    · Zgłoś · 8 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Dominika S.
    bicie jest dół gora dol gora gora gora dol gora dol gora

    · Zgłoś · 9 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Ola Snochowska
    Super choć A7 widziałam po raz pierwszy (nie jestem zawansowana)

    · Zgłoś · 9 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    gość
    piękna kolęda

    · Zgłoś · 9 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    costaluna
    Świetne.... Naprawdę idealne.

    · Zgłoś · 9 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Burn 4
    Gdy liszki mają swe jamy
    i ptaszki swoje gniazdeczka,
    dla Ciebie brakło gospody,
    Tyś musiał szukać żłóbeczka.

    A dzisiaj czemu wśród ludzi
    tyle łez, jęków, katuszy?
    Bo nie ma miejsca dla Ciebie
    w niejednej człowieczej duszy!

    · Zgłoś · 9 lat
  • Anonimowy Użytkownik
    Wojtek
    Jakie bicie do tego dać? Uczę się dopiero 3 dzień i jeszcze nie poznałem siez tym wszystkim zbyt dobrze

    · Zgłoś · 9 lat
Usunięto 1 komentarz
Wszystkie komentarze