Tak bardzo kocham cię (2007) Dj Decibel

Tekst piosenki

  • Tekst piosenki Lu$ka
    2 ulubione

I. Tak bardzo Cię kocham o boję się codziennie o moją księżniczkę, ktorą gdzieś tam jest beze mnie.Tyś strasznie tyle spraw na głowie masz, cieszę się, że umiesz znależć pare chwil dla nas, dla mnie, abym mógł uściskać Ciebie po raz któryś, wyszeptać słodkie słowa, bo chcę do Ciebie mówić.Patrzeć Ci się w oczy i potwierdzać to sobą.Uwielbiam marzyc z Tobą gdy gwiazdy wychodzą.

Ref.:Bez Ciebie nie umiem oddychać, nie będę szukał sensu, bo bez Ciebie go nie ma. Bez Ciebie sie rozpłynę w tej gorzkiej kałuży, taki jestem słaby kotku bez mojej wrósi.

II. Wiem, że czasem jest mi trudno się uśmiechać, po ciężkim dniu, który tak nagle przepadł. Zmęczony jak diabli nie mogę zebrać myśli, dobrze że Cię mam skarbie, jesteś wszystkim to co mam. Dzięki Tobie czuję się potrzebny, dla Ciebie żyję, dzięki Twojej energii. Dajesz miłość, której nigdy nie zabraknie, gdy wieczorem się przytulasz czuwam aż tak słodko zaśniesz.

Ref.:Bez Ciebie nie umiem oddychać, nie będę szukał sensu, bo bez Ciebie go nie ma. Bez Ciebie się rozpłynę w tej gorzkiej kałuży, taki jestem słaby kotku bez mojej wrósi.

III. Uwielbiam się patrzeć na Twoją rozmazaną buzię, kocham Cię tulić rano, w nocy i w południe. Przeważnie to Ty umiesz pocieszyć miśka, który często traci wiarę w szczęście, które go omija. Nie zwątpił całkowicie, bo jeszcze Ty go kochasz i pokazujesz mu jak może szczęscie wyglądać. Nieważne jaka pora i nieważne ile godzin, Ty zawsze umiesz dodać tej siły łobuzowi.

Ref.:Bez Ciebie nie umiem oddychać, nie będę szukał sensu, bo bez Ciebie go nie ma. Bez Ciebie się rozpłynę w tej gorzkiej kadży, taki jestem słaby kotku bez mojej wrósi. /x2


Oceń to opracowanie
Ocena czytelników: Doskonały 1 głos
Kontrybucje:
Lu$ka
Lu$ka
anonim